नेपाल कुवेत सरोकार समाज कुबेतको तेस्रो महाधिवेशन यही आँउदो अगष्ट २७ तारिक।


239211826_525120038570290_5030531414563983952_n
समाज र देश निर्मणका लागि युवा एकता भन्ने मूल नाराका साथ २०१४ मा स्थापना गरिएको कुवेतमा कृयाशिल संस्ठा नेपाल कुवेत सरोकार समाजको यही आउदो अगस्त २७ तारिक २०२१ शुक्रवारका दिन तेस्रो ऐतिहासीक अधिवेशन गर्ने बर्तमान अध्यक्ष राम तामाङ र महासचिव दामोदर बटलाले मिडिया मार्फत जानकारी दिएको छ।

बिश्वब्यापी रुपमा फैलिएको कोरोना भाइरस रोग (COVID-19) का कारण बिश्वको अर्थत्रन्त्र तहसनहस भएको समयमा यसै बिषम परिस्थितीलाई मध्यनजर गर्दै कुवेतको सरकारले दिएको पालन गर्दै कुबेत सिटी भन्दा धेरै टाढा हिजुल-कबाड एरिया समाजले तेस्रो महाधिवेशन गर्ने भएको हो।
कुबेतमा अन्य नेपाली कृयाशिल सँघ-संस्थाहरु सँग हातेमालो गर्दै सामाजिक कार्यहरु गर्ने उद्देश्य लिएर स्थापना भएको समाजले बिगत को दिनहरुमा स्वदेश तथा विदेशहरुमा कहिले ब्याक्तिलाई,कहिले समुहलाई,कहिले गाउँसमाजलाई भने कहिले दैबी प्रकोपमा हरेक किसिमको सहयोग गर्ने र परिचयात्मक बातावरणको सिर्जना गरी सामाजिक सदभाव बढाउने र अन्य नेपाली समाजसँग सहकार्य गर्दै आएको छ।
कार्यक्रमको विवरण
आयोजक :नेपाल कुबेत सरोकार समाज
कार्यक्रम: तेश्रो अधिवेशन
समया: बिहान 11 बजे
मिति : २७ अगष्ट २०२१ शुक्रबार
स्थान :कबाड हल

जवाफ लेख्नुहोस्

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  बदल्नुहोस )

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.