एनसिसि कुवेत र पत्रकार महासंघ शाखा कुवेत बिच अन्तरक्रिया सम्पन्न।


239427925_4988877804461622_4775570216873253318_nपत्रकार महासंघ वैदेशिक शाखा कुवेत र गैर आवासीय नेपाली संघ कुवेत बिच भेटघाट तथा अन्तरक्रिया सम्पन्न भएको छ ।पत्रकार महासंघ शाखा कुवेत र एनसिसि कुवेतको अध्यक्ष नवराज पन्थी को अध्यक्षमा सम्पन्न समारोहमा एनसीसी कुवेतका अध्यक्ष रणध्वोज लामा,लगायत पदाधिकारी साथै पत्रकारहरु को उपस्थित रहको थियो।

एनसीसी कुवेतका भावि कार्ययोजना तथा महासघ सगको सहकार्य वारेमा घनिभूत छलफल भएको छ । अन्तरकृयामा बोल्दै अध्यक्ष लामाले ” विगतका कमिकमजोरिलाई सच्याउदै भावि दिनहरूमा एक अर्काको सहकार्य नेपाली समाजको लागि अपरिहार्य रहेको जनाउदै समाजमा नयापनको आभाष हुनेगरि कदमहरु चाल्ने र सोही अनुरुप महासघ कुवेतले साथ सहयोग गर्नुपर्नेमा जोड दिएका छन ।

कुवेतको नेपाली समाजका कुनैपनि विकृतिलाई निर्बाधरुमा बाहिर ल्याउन अनुरोध गर्दै समाजलाई सुसूचित गर्ने कार्यमा कसैलेपनि रोकतोक नगर्न आग्रह समेत गरेकाछन । महासघ अध्यक्ष पन्थिले एनसिसि सग सदा सहकार्यलागि तत्तपर रहेको बताउदै प्रवासमा परोपकारि पत्रकारीता गरिहकेका मिडियाक्रमिहरु प्रति विगत नदोहोर्‍याउन आग्रह गर्दै आपसी समजदारिमा भावि कार्ययोजना तथा समाज भलाईको बाटोमा एकढक्का भई हिड्न तयार रहेको बताएका छन ।

जवाफ लेख्नुहोस्

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  बदल्नुहोस )

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.