सरोकार समाज कुवेत नेपालले सेनिटाईजर र मास्क संकलन अभियान संचालन गर्दै।


कुबेत नेपालडटकम

187021808_4309983355700137_6959824433119868771_nहामी संसारको जुनसुकै कुनामा रहेपनी हाम्रो मन त नेपाली नै हो र यस्तो कहाली लाग्दो अवस्थामा हामी कहिल्यै पनि चुपालागेर बस्न सक्दैनौ।तर्सथ कोभिड-१९ को महामरिले जन्मभुमी नेपाल आक्रान्त बनेको कुरा हजुरलाई सर्वबिदितै छ। यो कठिन घडिमा मातृभुमी नेपालमा हाम्रा बुवाआमाहरु/दाजुभाई दिदिबहिनिहरु केही गर्न नसके पनि केही गरौ भनी कुबेतमा पनि नेपाल कुवेत सरोकार समाजले सेनिटाईजर र मास्क संकलन अभियान संचालन गरेको छ।

समाजले सेनिटाईजर र मास्क संकलन अभियान संचालन गरेको हुँदा सहयोगको निम्ति नेपाल कुवेत सरोकार समाज यहाँहरुको तर्फबाट वा सस्थाबाट या ब्यक्ती गत तर्फ बाट इच्छाअनुसार सहयोग गरिदिनु भई यो महान अभियानमा साथ कुवेतमा कार्यरत मनकारी नेपाली दाजुभाइ तथा दिदीबहिनीहरुलाई सेनिटाईजर र मास्कसहितका स्वास्थ्य सामग्री उपलब्ध गराउन वा आर्थिक सहयोग गर्न हार्दिक अनुरोध गर्दछौ।गरेको छ ।

नेपाल कुवेत सरोकार समाज कुवेतले स्थापना काल देखिनै बिभिन्न खालका सामाजिक कार्यमा कर्तब्य निष्ठ भई स्वदेश तथा विदेशहरुमा कहिले ब्याक्तिलाई, कहिले समुहलाई,कहिले गाउँसमाजलाई भने कहिले दैबी प्रकोपमा हरेक किसिमको सहयोग गर्ने र परिचयात्मक बातावरणको सिर्जना गरी सामाजिक सदभाव बढाउने र अन्य नेपाली समाजसँग सहकार्य गर्दै आएको छ ।

समाजको यो अभियान आजदेखि १५ दिन (जुन २३ तारिख)सम्म चल्ने बताइएको छ।
सहयोगका लागि सम्पर्क-
अध्यक्ष- राम बहादुर तामाङ +९६५-९९६९३५७५
महासचिव- दामोदर बाटला +९६५-६५९०५०५१
द्दितीय उपाध्यक्ष- सूर्य लामा +९६५-५०७०१८३०
बरिष्ठ सल्लाकार- उत्तम थापा +९६५-९८०६५२९९
बरिष्ठ सल्लाकार सन्त लम्साल +९६५-५१४६२२८१

जवाफ लेख्नुहोस्

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  बदल्नुहोस )

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.