झापाली समाज कुवेतद्वारा झापा गाउँपालिका वार्ड न.६ का ७ बालक गजेन्द्र थापालाई आर्थिक सहयोग


झापाली समाज कुवेतले कोरोनाले विश्वमहामारी भैई रहेको बेलामा पनि झापा गाउँपालिका वार्ड न.६ का ७ बर्षिय बालक गजेन्द्र थापालाई आर्थिक सहयोग गरेको छ !
झापा गाउँपालिका वार्ड न.६ मा बसोवास गर्ने स्व ईन्द्र वहादुर थापाको ७ बर्षिय छोरा गजेन्द्र थापा जन कल्याण मा वि कक्षा २ मा अध्यानतर थापा आफ्नो वुबाको काजकृया गरे लगतै छालामा एलर्जी देखि थाले पश्यात उपचार गर्दै जाने क्रममा टाउकोमा असर पर्न गएको रिपोर्ट आएको र हाल बिर्तामोड स्थित मनमोहन अस्पतालमा उपचार भैई रहेको छ ! निज थापाको घर परिवारको आर्थिक अवस्था ज्यादै नै कमजोर भएकाले ७ बर्षिय बालक गजेन्द्रको जीवन रक्षार्थ उपचारको लागि समाजले रु ३१,०००।- अक्षेरुपी एक्तिस हजार नेपाली रुपैयाँआर्थिक सहयोग गरेको समाजका महासचिब प्रसाद तिम्सीनाले कुवेत नेपाल डटकम लाई जानकारी गराएका छन !

बिर्तामोड स्थित मनमोहन अस्पतालमा उपचार गराई रहेका ७ बर्षिय बालक गजेन्द्रको उपचारको लागि समाजले रु ३१,०००।- समाजका संस्थापक सक्रिय सदस्य खगेन्द्र सिलवाल र झापा गा.पा. वार्ड न. ६ का वार्ड सदस्य मोहन पोख्रेल को उपस्थितिमा बिरामिका अबिभावक हजुरबुबा चन्द्र बहादुर थापाको हातमा अस्पताल कै शैयाकक्षमै हस्तान्तरण गरेको छ !

“हाम्रो एकता विकासको लागि” भन्ने मूल नाराका साथ् स्थापना गरिएको विगत ७ वर्षदेखि कुवेतमा स्थापित कृयाशिल झापाली समाज कुवेतले समाजमा आवद्द सदस्यहरुको आर्थिक उन्नती तथा जिल्लाको विकासको लागि विभिन्न सहयोग र सामाजिक सेवाका कार्यहरु गर्दै आएको र विश्वभरि छरिएर रहेका झापालीहरुलाई एकीकृत गर्दै ४२ देश भदा वढि झापाली समाजका सन्जालहरु फैलाउदै अन्तराष्ट्रिय झापाली समाज पनि गठन गरि विभिन्न सेवा मुलक कामहरु गर्दै आई रहेको छ।

जवाफ लेख्नुहोस्

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  बदल्नुहोस )

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.