लुम्बिनी समाज नेपाल,कुवेतद्वारा मृर्गौला पिढित नाराण रजाली लाई आर्थिक सहयोग।


१६ फेब्रुअरी २०२० कुबेत नेपालडटकम – सेवा नै धर्म आफ्नो स्थापना काल देखी नै बिभिन्न सामाजिक कृयाकलापहरुमा आबद्ध रहँदै एक सफल सामाजिक सँस्थाको रुपमा आफ्नो पहिचान बनाउन सफल संस्था लुम्बिनी समाज नेपाल, कुवेतद्वारा गुल्मीदरबार गाउपालिका वडा न:२ साविक जुभुङग गाबिस का बर्ष २४ का नाराण रजाली को दुबै मृर्गोला फेल भई मृर्गौला प्रत्यारोपण गर्नका लागी १९० केडी (नेपाली रु ७० भन्द बढी हजार रुपैयाँ) आर्थिक सहयोग गरेको समाज को अध्यक्ष रमेश नेपालीले कुबेत नेपालडटकम लाई जानकारी दिएको छ।

बैदेशिक रोजगारिको शिलशिलामा कुवेत नगरीमा रहि कुवेतका बिभिन्न कम्पनिहरुमा कार्यरत तमाङ दाजु भाई दिदी बहिनी हरु आफ्नो कर्मथलो बनाउँदै आएका कुवेतवासी नेपालीहरुलाई एकताको शुत्रमा आवद्द गर्दै, आफ्नो छोटो समया मा सफल संस्ठा को रुप चिनाउन सफल संस्था लुम्बिनी समाज नेपाल, कुवेत ले स्थापना काल देखिनै बिभिन्न खालका सामाजिक कार्यमा कर्तब्य निष्ठ भई स्वदेश तथा विदेशहरुमा कहिले ब्याक्तिलाई, कहिले समुहलाई,कहिले गाउँसमाजलाई भने कहिले दैबी प्रकोपमा हरेक किसिमको सहयोग गर्ने र परिचयात्मक बातावरणको सिर्जना गरी सामाजिक सदभाव बढाउने र अन्य नेपाली समाजसँग सहकार्य गर्दै आएको छ।

जवाफ लेख्नुहोस्

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  बदल्नुहोस )

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.