राज मल्ला र सुमि गुरुङ द्वारा अभिनित दिनेश दाहालको “कुरा” सार्वजनिक


कुबेत नेपालडटकम १५ फेब्रुअरी, कुवेत। राज मल्ला र सुमि गुरुङद्वारा अभिनित दिनेश दाहालको कुरा सार्वजनिक भएको छ। मल्ला वैदेशिक रोजगारिको सिलसिलामा लामो समयदेखी कुवेतमा छन। उनले कुवेतबाटै एक पछि अर्को गर्दै झन्डै आधा दर्जन गीतहरुमा अभिनय गरिसकेका छन। उनी मोड्लिङ मात्र होइन, संचारकर्मी पनि हुन। उनले संचार माध्यममा लामो अनुभव बटुलिसकेका छन। उनले अभिनय गरेको गीतहरु मध्य पछिल्लो समय सार्वजनिक भएको गीत “कुरा” मा सुमि गुरुङले उनलाइ फिमेल पक्षमा साथ दिएकी छिन।

कुरा हिजो भ्यालेन्टाइनको अवसर पारेर बुढशुब्बा डिजिटलबाट सार्वजनिक गरिएको हो। निक्की गोले तामाङद्वारा निर्देशन गरिएको यो आधुनिक गीतमा अत्यन्तै मीठो शब्द र स्वर दिनेश दाहालले खर्चेका छन भने संगीत निमेश दाहालको रहेको छ।राजेन रसाइलिको रेकर्डिङ तथा मिक्सिङमा तयार भएको यो गीतले दर्शकको श्रोताको कति मन जीत्ला त? हेर्न बाँकी छ तर तपाइँलाई कस्तो लाग्यो? प्रतिक्रिया गर्न नबिर्सनुस है

भिडियो हेर्न यो लिंक क्लिक गर्नुहोस।

जवाफ लेख्नुहोस्

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  बदल्नुहोस )

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.