विप्लव समूहद्वारा दैलेखमा गाउँपालिका अध्यक्षको अपहरण, श्रीमतीलाई छोडियो


भाइ भन्छन् : राजनीतिक मुद्दा भएकाले छोड्न मिल्दैन भने
ज्योति कटुवाल
दैलेख — दैलेखको ठाटिकाँध गाउँपालिकाका अध्यक्ष धीरबहादुर शाही अपहरणमा परेका छन् । शनिबार राति १२ बजेको समयमा घरमा आएको १५/१६ जनाको टोलीले शाहीलाई श्रीमतीसहित अपहरण गरेको शाहीका भाइ हस्तबहादुर शाहीले बताए । ठाटिकाँध गाउँपालिका वडा नं–२ शेरीपाटामा रहेको आफ्नै घरबाट उनीहरुलाई अपहरण गरिएको हो। अपहरण नेत्रविक्रम चन्द समूहले गरेको अनुमान गरिएको छ।

भाइ हस्तबहादुर शाहीसमेत केही दिनअघि अपहरणबाट मुक्त भएका थिए। दाइ भाउजु खोज्नु आफू बिहानै गुईच्याखर्क जंगलमा पुगेको र भाउजु इलालाई भेट्टाएको उनले बताएका छन्। ‘दाइलाई गुईच्याखर्क जंगलमा राखिएको छ। राजनीतिक मुद्दा भएकाले अपहरण गरिएको र २/३ दिनभित्र दाइलाई छाड्ने आश्वासन दिएर भाउजुलाई मुक्त गरे,’ उनले बताए।
अध्यक्ष शाहीलाई विप्लवका हतियारधारी कार्यकर्ताले जंगलमा राखेको उनले बताए। ‘उनीहरुले हामी विप्लवका कार्यकर्ता हौं, उहाँसँग सोधपुछ गर्नुछ भनेर छोड्न मानेनन्,’ शाहीले भने।
दैलेख जिल्ला प्रहरीका प्रमुख डिएसपी हरिबहादुर ओलीले अध्यक्ष शाही र उनको श्रीमतीको अपहरणको सूचना पाउनेबित्तिकै प्रहरी परिचालन गरिएको बताए। प्रदेश प्रहरी कार्यालय र जिल्लाबाट समेत खोजी तीव्र बनाइएको उनको भनाइ छ।(कान्तिपुर )

जवाफ लेख्नुहोस्

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  बदल्नुहोस )

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.