कुबेत नेपाल सरोकार समाजको चौथो सांगीतिक कार्यक्रमको लागि प्रमोद खरेल र योजना पुरी कुबेत आउदै।


कुबेत नेपालडटकम,नेपाल कुवेत सरोकार समाजले नेपाली नयाँ वर्ष अप्रिल १० तारिक आफनो चौथो सांगीतिक धमाका तथा छैटो औं बार्षिकत्सव कार्यक्रमको लागि नेपाल बाट आमन्त्रित बहु प्रसिद्ध गाएक voice of Nepal को कोच प्रमोद खरेल र गायिका योजना पुरी को साथमा नेपाली नयाँ वर्ष २०७७ को शुभकामना आदानप्रदान गर्ने समाजका अध्यक्ष राम लामाले कुबेत नेपालडटकम लाई जानकारी दिएको छन।

नेपाल कुवेत सरोकार समाज कुवेतलेआफ्नो स्थापना काल देखी नै बिभिन्न सामाजिक कृयाकलापहरुमा आबद्ध रहँदै एक सफल सामाजिक सँस्थाको रुपमा आफ्नो पहिचान बनाउन सफल संस्था नेपाल-कुवेत सरोकार समाज ले यो भन्दा पहिले पनिअतिथी कलाकार गायक डम्बर नेपाली, बिजय लामा,गायिका सावित्री जोशी,ज्योति मगर,राजेश पायल राई,को साथमा भब्य सागितिक कार्यक्रमहरु गरी सक्नु भएको छ। प्रमोद खरेल तेस्रो बार कुबेत आउँदै हुन्छ भने गायिका योजना पुरी पहिलो बार कुबेत आउँदै छ।

समाज ले बिगतका दिनहरुमा जस्तै यस पकटको कार्यक्रममा पनि सबैको सहकार्य अपरिहार्य रहेको बताउदै कुवेतमा कृयाशिल सम्पूर्ण संघ संस्थाका पदाधिकारी, बुद्धिजिवि, समाजसेवी, पत्रकार, कलाकार, खेलाडीका साथै सम्पूर्ण नेपाली दाजुभाइ तथा दिदीबहिनीहरुलाई उक्त कार्यकाममा उपस्थितिको लागी अनुरोध गर्दै उक्त दिनको कुनै संघ संस्थाका साथै व्यक्ति विषेशले कार्यक्रम नजुधादीनु हुन समेत समाज को अध्यक्ष राम लामा ले आग्रह गरेका छन ।

कार्यक्रमको विवरण
मितिः अप्रिल १० तारिक २०२०
समयः बिहान ११ बजे देखी
आयोजक : नेपाल कुवेत सरोकार समाज

जवाफ लेख्नुहोस्

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  बदल्नुहोस )

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.