तमु समाज युएईले गायक मनोज गुरुङ र बुगि उगिका बिजेता कविता नेपालीको साथ तमु च्यु ल्होसार आउदो जनवरी १० मा मनाउने।


तमुहरु (गुरुङ) को मौलिक आफ्नो भेषभुषा , भाषा ,धर्म ,संस्कार, कला ,संस्कृति, पराम्परा र पहिचान लाई संरक्षण,सम्बर्द्धन,प्रबर्द्धन र बिकासको मुख्य उद्देश्यका साथ प्रवास युएईमा स्थापित तमु समाज युएईले प्रत्येक बर्ष झैं यस बर्ष पनि तमु समुदायको मौलिक महान पर्व तमु च्यु (मुसा वर्ग) ल्होसारको सुखद अवसरमा आगामी २०२० जनवरी १० तारिख शुक्रबार अबुधाबी मलयलम समाजम क्लब मुसाफा (K.M.Treading पछाडी ),अबुधाबी युएईमा भव्यताका साथ तमु च्यु ल्होसार (मुसा बर्ग) मनाउने भएको छ।

उक्त तमु च्यु ल्होसार (मुसा वर्ग) बिशेष सांस्कृतिक कार्यक्रम लाई भव्य र सभ्य रुपमा मनाउनको लागि नेपाल बाट आमन्त्रित अतिथि कलाकारको रुपमा नेपालका बहुचर्चित ख्यातिप्राप्त गण्डकी तारा – २०६५ , गुरुङ चलचित्रका नायक,निर्देशक तथा सुमधुर स्वरका धनी लोकप्रिय गायक मनोज गुरुङ र चर्चित सो बुगि उगिका बिजेता (Boogie woogie winner ) ,मोडेल तथा नृत्यकार कविता नेपाली युएई आउने भएको छ।कार्यक्रममा आमन्त्रित अतिथि कलाकार गायक मनोज गुरुङको बिशेष सांगीतिक प्रस्तुती रहने भएको छ भने बुगि उगिका बिजेता , मोडेल तथा नृत्यकार कविता नेपालीको जोडदार धमाका सहित स्थानिय पचर्चित नेपाली कलाकारहरुको बेजोड मनोरञ्जनात्मक प्रस्तुती रहने भएको छ।

उक्त तमु च्यु ल्होसार बृहत सांस्कृतिक कार्यक्रम लाई ऐतिहासिक भव्य र सभ्य रुपमा सु-सम्पन्न र सफल बनाउनको लागी प्रवास युएईमा स्थापित सम्पूर्ण प्रवासी संघ संस्थाका प्रमुख , प्रतिनिधि , व्यवसायी , समाजसेवी , पत्रकार , बुद्धिजीवी महानुभाव , शुभचिन्तक , नेपाली दाजुभाइ तथा दिदिबहिनीहरु लाई तमु च्यु ल्होसार (मृग वर्ग) बृहत सांस्कृतिक कार्यक्रममा गरिमामय उपस्थितिको लागि तमु समाज युएईका उपाध्यक्ष तथा तमु च्यु ल्होसार कार्यक्रम संयोजक नन्द जंग गुरुङले हार्दिक निमन्त्रणा गरेको छ।

जवाफ लेख्नुहोस्

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  बदल्नुहोस )

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.