राष्ट्रिय पन्चे बाजा समुह नेपाल कुवेतको प्रथम अधिवेशन आगमी १५ नोभेम्बर


राष्ट्रिय पन्चे बाजा समुह नेपाल कुवेतले आउदो १५ नोभेम्बर २०१९ शुक्रबारका दिन आफ्नो प्रथम अधिवेशन समारोह पुर्ण रुपमा तयारी भई सकेको संयोजक बिष्णु सुनारले जानकारी दिनु भएको छ ।

बिगत केहि वर्ष अघि देखि यस राष्ट्रिय पन्चे बाजा समुह नेपाल कुवेतले कुवेत नगरीमा आफ्ने कला , धर्म , सांस्कृतिलाई जगेर्णा गर्दै आफ्ना रिति रिवाज बिभिन्न सांस्कृतिक संस्था , सामाजिक संस्था , राजनीतिक संस्थाका साथै नेपाली दुतावास बाट हुने बिभिन्न कार्यक्रमहरुमा पन्चे बाजा बजाउदै आई रहेता पनि “कला सांस्कृतिक हाम्रो शान पन्चेबाजा राष्ट्रिय पहिचान” भन्ने मुल नाराका साथ अझै आगामी दिनमा पनि सक्रियताका साथ यस कुवेत नगरीमा रहेका सांस्कृतिक संस्था , सामाजिक संस्था , राजनीतिक संस्थाका साथै नेपाली दुतावास संग सहकार्य र हातेमालो गर्दै जाने भन्दै राष्ट्रिय पन्चे बाजा समुह नेपाल कुवेतका संयोजक सुनारले बताएका छन् ।

प्रथम अधिवेशन समारोह तथा सांस्कृतिक कार्यक्रमको लागि कुवेतमा रहेका बिभिन्न संघ संस्था लगायत पत्रकार , कलाकार ,खेलाडि, बुद्दिजिबि, समाज सेबी तथा शुभ चिन्तकहरुलाई निमन्त्रणा गरि सकेको र कोहि कसैलाई कारण बस निमन्त्रणा पुग्न नसकेको भएमा यसै न्युजलाई निमन्त्रणा सम्झी प्रथम अधिवेशन समारोह तथा सांस्कृतिक कार्यक्रममा समयमै उपस्थिति भई कार्यक्रमलाई भब्य र सब्य बनाई दिनु हुन आयोजक राष्ट्रिय पन्चे बाजा समुह नेपाल कुवेतले अनुरोध गरेको छ ।

तपसिल
मिति :- १५ नोभेम्बर २०१९ शुक्रबार ।
समय :- दिनको ठिक १२:३० बजे ।
स्थान :- पपिन्स हल जलिप ,कुवेत ।

आयोजक राष्ट्रिय पन्चे बाजा समुह नेपाल कुवेत

जवाफ लेख्नुहोस्

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  बदल्नुहोस )

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.