थाकथुक मबोहाङ चेम्जोङ वंश उत्थान संघ कुवेतद्वारा विरामीलाई रु,६९,३५६ आर्थिक सहयोग !


जिल्ला धनकुटा मौना बुधुक गाउँ पालिका वार्ड नं ७ निबासी वर्ष ६५ को भक्त बहादुर लिम्बु लामो समय देखि आन्द्राको भिविन्न ठाँमा अल्सर भइ उपचारर्थ रहनु भएका विरामीको हाल वी पी कोइराला विज्ञान प्रतिष्ठान धरानमा दुइ चोटी अप्रेशन गरी आर्थिक अभावका कारण धरानमा रहनु भएका विरामीलाई आर्थिक सहयोग रकम नेपाली रूपैया ६९,३५६ अक्षेरूपी उनन्सतरी हजार तिन सय पैसठी रुपैया चेम्जोङ समाजका सचिव सुरेन्द्र चेम्जोङ र सदस्य विध्या चेम्जोङको हात बाट हस्तान्तरण गर्नु भएको हो
सो सहयोग रकम थाकथुक मबोहाङ चेम्जोङ वंश उत्थान संघ कुवेतले संघका पदाधिकारी एवं सदस्यहरू लगायत कुवेतमा रहनु हुनुने समाज सेवी सहयोगी मनहरूबाट संकलन गरि पठाएको थियो ।अाफ्नो जातीय हक, हित तथा संस्कार, परम्परा, भाषा, लिपि संरक्षण हेतु सन २०१६ मा कुवेतमा गठन भइ कृयाशिल रहँदै अाएको थाकथुक मबोहाङ चेम्जोङ वंश उत्थान संघ कुवेतले यस अघि पनि बिभिन्न किसिमले पीडित भएका नेपालीहरूलाई सहयोग गर्दै कर्मभूमि कुवेतमा सामाजिक सेवाका कार्यहरू गर्दै अाएको छ ।

जवाफ लेख्नुहोस्

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  बदल्नुहोस )

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.