कुवेतबाट ब्लडक्यान्सर पिडित संजयलाइ आर्थिक सहयोग


कुवेतl समाजबादी पार्टी नेपाल कुवेत शाखा नेपाली समाज कुवेतको अध्यक्ष निर्मल कुमार तामाङ र सिन्धुली सेवा समाजका प्रतिनिधि उमेश तामाङ, बिक्रम थिङको सकृयतामा संकलित रकम (८७,१००.००० ) ८७ हजार १ सय नेपाली रुपैया सिन्धुली जिल्ला तामाजोर स्थित बासिन्दा संजय लामालाइ आर्थिक सहयोग गरेको छ l

सिन्धुली जिल्ला तामाजोर स्थित घर भएका एक बिपन्न परिवारमा जन्मेका बुवा ढकेन्द्र तामाङको छोरा ब्लड क्यान्सर जस्तो घातक रोग लागि जिवन मरण संग खेल्दै बाचिरहेको अबस्थामा रहेको सन्तानको एउटै मात्र छोरो २१ बर्षको उमेरमा ब्लडक्यान्सर जस्तो रोग लागेकोले बुवा, आमा संग भएको सबै जेथा बेचेर ११ लाख रुपैया सकाइ सकेको र उपचारको लागि थप खर्छ लाग्ने भएको हुदा छोराको उपचारको लागि आर्थिक सहयोगको हार गुहार गरिरहेको हुनाले केही मलम पट्टि होस भने हेतुले सहयोगको लागि अपिल गरि सहयोग उठाएको समाजका अध्यक्ष निर्मल निर्मल कुमार तामाङले बताए l

कुवेतबासी नेपाली दिदीबहिनी तथा दाजुभाईहरुबाट उक्त संकलित रकम कुवैती डिनार दुई सय बत्तिस २३२ केडि, नेपाली रुपैया सतासी हजार एकसय, ८७१०० आज बिहान सम्बन्धित बिरामी सन्जय स्याङ्तानको हातमा समाजसेवी निरोज स्याङ्तानले हस्तान्तरण गरेका थिए। यस पुण्य कार्यमा सहयोग गरेर साथ दिनी हुने सम्पुर्ण सहयोगी मनहरुलाइ नेपाली समाज कुवेत र सिन्धुली सेवा समाज कुवेतको तर्फबाट हार्दिक आभार व्यक्त गरेको छ।

१.खखुरा किरात १२ केडि
२. निर्मल स्याङ्तान ११ केडि
३. कोमल अधिकारी ११ केडि
४. हिमाल लामा ११ केडि
५.राम लामा ६ केडि
६. बिक्रम थिङ १० केडि
७. रमिता तामाङ ११ केडि
८. राजेन्द्र तामाङ १० केडि
९. दिपक तामाङ २० केडि
१०. सुरेश ग्याबा तामाङ ५ केडि
११. राजु गोले ३ केडि
१२. उमेश तामाङ १५ केडी
१३.दान बोम्जन २० केडि
१४. प्रेम बोम्जन १० केडि
१५. पेमा लामा गुरु र उहाको साथी १० केडि
१६. निरज लिम्बू १० केडि
१७.रन ब थिङ ५ केडि
१८. मनोज ज्ञवाली १० केडि
१९. विशाल नगरकोटी ५ केडि
२०. भिम गोले १० के डि
२१. जीवन गोले ७ के डि
२२. बाबुल २ केडि
२३.जेसु ५ केडि
२४.प्रदिप ५ केडि
२५. अर्जुन १ केडि
२६.दिपक तामाङ ५ केडि
२७. सनोज चौधरी २ केडि
जम्मा केडि २३२ नेपाली रुपैयाँ ८७१००।

जवाफ लेख्नुहोस्

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  बदल्नुहोस )

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.