हरितालिका तिज कार्यक्रमको लागि गायिका पुर्णकला बि:सी बुधबार दिनको ४:०० बजे कुवेत आइपुग्ने।


नेपाली नारिहरुको महान पर्व हरितालिका तिज बिशेष कार्यक्रमको लागि अतिथि कलाकार नेपालि सांगीतिक क्षेत्रमा आफ्नो छुट्टै पहिचान बनाउन सफल सुमधुर स्वरका धनि देश तथा बिदेशमा हुने बिभिन्न स्टेज कार्यक्रमहरुमा ब्यस्त सुन्दरी गायिका चर्चित लोक दोहोरी गायिका पुर्णकला बि:सी नेपाल कुवेत साँस्कृतिक मन्च कुबेतले आयोजना गरेको १९ औ सांस्कृतिक कार्यक्रमको लागि यही आउदो बुधबार अगस्त २८ तारिक दिनको ठीक ४:०० बजे  कुवेत आइपुग्ने मन्चका अध्यक्ष गोबिन्द बरालले जानकारी दिएका छन्।

अतिथि कलाकार लाई स्वागतको लागि कुवेतमा कयाशिल सम्पूर्ण नेपाली संघ संस्थाका पदाधिकारी, बुद्धिजिवि, समाजसेवी, पत्रकार, कलाकार,खेलाडी, साथै सम्पूर्ण नेपाली दाजुभाइ तथा दिदीबहिनीहरुलाई यही आँउदो बुधबार अगस्त २८ तारिक दिनको ठीक ४:०० बजे अन्तराष्ट्रिय बिमानस्थलमा आइदिनहुनको लागी मन्चका अध्यक्ष गोबिन्द बरालले हार्दिक अनुरोध गरेका छन्।

नेपाल कुवेत साँस्कृतिक मन्च कुवेतद्वारा आयोजना गर्न लागिरहेको नेपाली नारिहरुको महान पर्व हरितालिका तिज बिशेष कार्यक्रम लाई भव्य र सभ्य सफल बनाउनको लागि कुवेतमा कृयाशिल सम्पूर्ण नेपाली संघ संस्थाका पदाधिकारी, बुद्धिजिवि, समाजसेवी, पत्रकार, कलाकार, खेलाडी साथै सम्पूर्ण नेपाली दाजुभाइ तथा दिदीबहिनीहरुलाई निमन्त्रणा पठाई सकिएको र भुलबस् या अन्य प्राविधिक कारणले निमन्त्रणा प्राप्त नभएमा यसै समाचारलाई आधार मानी कार्यक्रममा उपस्थितिको लागी आयोजक नेपाल कुवेत साँस्कृतिक मन्च कुवेतले हार्दिक अनुरोध गरेको छन्।

कार्यक्रमको विवरण:-
स्थान : इन्डियन सेन्ट्रल स्कुलको हल जिलिब
मिति : ३० अगस्त २०१९ शुक्रबार
समय :दिनको १२ बजे बाट
कार्यक्रम :१९औ सांगीतिक धमाका हरितालिका तिज
आयोजक :नेपाल कुवेत साँस्कृतिक मन्च

जवाफ लेख्नुहोस्

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  बदल्नुहोस )

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.