“गहिरो थियो माया” गीत को Music Video मा मन्जु ले बिजय र बिकास लाई माया को जालमा फसायो


विगत केही बर्ष देखि कुवेत लाई आफ्नो कर्म थलो बनाउदै आएका,मोडेल बिजय  ठकुरी, बिकास मगर,र मन्जु लवाती ले कुबेत मा छुट्टै आफ्नो पहिचान बनाउन सफल भै सकेका छन् ।आफ्नो डियूटीको व्यस्ता संग संगै पनि गीत संगित अभिनय लाई हातेमालो गदै अगाडी बढ्न सफल भएका छन् ।

नेपाली संगीत क्षेत्रका सर्बाधिक चर्चित कालजयी आवाजका धनि गायक, The Voice of Nepal को बिजेता युवा गायक सिडी विजय अधिकारीको स्वरमा रहेको गहिरो थियो माया,बोलको गितको म्यूज़िक भिडीयो यूट्यूब मार्फ़त सार्वजनिक भएको छ ।

गहिरो थियो माया को शब्द आजय बराल को रहेको छ भने पुष्प राजा बराल ले म्यूज़िक भरेको छन। उक्त गीत को म्यूज़िक भिडीयो कुबेत को बिभिन्न रामिलो पार्क होटेल सि साइेड मा अभिनय गरेका छन। कुवेतमा सुटिग गरिएको भिडीयोलाइ कुबेतमा परिचित क्यामेरामेन ईन्द्र मगर ले छांयाकन गरेका हुन। आधा दर्जन भन्दा बढी म्युजिक भिडियोमा अभिनय गरिसकेका अहिलेका व्यस्त मोडेल बिजय  ठकुरी,मोडेल बिकास मगर,र मोडेल मन्जु लवाती,र एचपी गैह्रेको अभिनय रहेको भिडीयोलाइ बिजय बम ठकुरी को अफिसियल यूट्यूब मार्फ़त सार्वजनिक गरिएको छ।

जवाफ लेख्नुहोस्

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  बदल्नुहोस )

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.