एनआरएनए एनसिसी कुवेतद्वारा छैटाैं राष्ट्रिय महाधिवेशन २६ जुलाईमा


कुवेत, २० मे : गैरआवासीय नेपाली सघं राष्ट्रिय समन्वय परिषद कुवेतको १६ मे २०१९ मा बसेको बैठकले संस्थाको विधान अनुसार आगामी कार्यकाल २०१९–२१ को लागी छैटौं राष्ट्रिय महाधिवेशन २६ जुलाई २०१९ मा गर्ने भएको महासचिव हरि लावतीद्वारा जारी बिज्ञप्तीमा जनाइएको छ।

सो बिज्ञप्तीमा भनिएको छ, आगामी कार्यकाल २०१९–२१ को लागी नयाँ पञ्जिकृत सदस्यता आवेदन दर्ताका १ महिने समयावधि (१९ मे २०१९ देखि १९ जुलाई २०१९) सम्म अनलाईन मार्फत खुल्ला गरिएको एनआरएनए कुवेतले जनाएको छ।

साथै नयाँ सदस्यता लिनको लागि गैरआवासीय नेपाली संघ, अन्तराष्ट्रिय परिषदको Global MIS (Management of Information Systems) मा नयाँ अनलाईन आवेदन दिन सकिने समेत बताईएको छ । नयाँ सदस्यता लिनको लागी एनआरएनएको आधिकारिक वेबसाईट (https://mero.nrna.org) मा गएर सदस्यता रजिस्टेसन (Membership Registration) भित्र आवश्यक विवरण भर्नुपर्नेछ । नयाँ सदस्यता प्राप्त गर्न कुवेती २ दिनार ५०० फिल्स शुल्क लाग्ने जनाइएको छ ।

सदस्यता अनलाईन फारामको लागी एनआरएनए आईडि कार्डका लागि १ प्रती फोटो, कुवेतको सिभिल आईडीको प्रतिलिपि, राहदानीको प्रतिलिपि, सदस्य बन्न चाहाने ब्यक्तिको मोबाइल नम्बर र ईमेल अनिवार्य आबश्यक पर्ने जनाएको छ।

साथै एनआरएनए कुवेतको अनलाईन आवेदन सम्बन्धि थप जानकारी लिनुपरेमा जिलीब-हसावियाका लागी अध्यक्ष सुमित्रादेवि पौडेल(५५०३३४४०), फाहाहिल-माङगाफका लागी महासचिव हरि लावती(९७२७८३७९), साल्मीया-हवालीका लागि गणेश रावत(६५०८१५३२), फर्वानीयाका लागि उमेश पुडासैनी(५१६९०५१२) र नैना कला राई (५६६४२६१३) लाई सम्पर्क गर्न सकिने छ भने कुवेत सिटीका लागि हर्क मोक्तान(६६१६२७४८), खैतान-जाहारा शिव कोइराला (५०४३५३२५) र फिन्टासका लागि आनन्द आश्चार्य(५५२०६६४१) संग पनि सम्पर्क गर्न सकिने बताएको छ।

महाअधिवेशनको कार्यतालिका र स्थान ’bout अर्को सूचना मार्फत जानकारी दिइने एनआरएनए कुवेतले जनाएको छ।

जवाफ लेख्नुहोस्

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  बदल्नुहोस )

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.