लुम्बिनी समाजको कार्यवाहक अध्यक्षको जिम्मेवारी रमेश नेपालीलाई


लुम्बिनी समाज नेपाल, कुवेतको कार्यवाहक अध्यक्षको जिम्मेवारी रमेश नेपाली ‘पाल्पाली’लाई दिईएको छ । समाजका संरक्षक, सल्लाकार र कार्यसमितिको शुक्रबार बसेको आकस्मिक बैठकले समाजका बरिष्ठ उपाध्यक्ष समेत रहेका नेपालीलाई कार्यवाहक अध्यक्षको जिम्मेवारी दिएको समाज को माहसचिब नेत्र पेगी मगर ले कुबेत नेपालडटकम लाइे जानकारी दिए ।

अध्यक्ष रुपेन्द्र बिक्रम हमाल भागिरथ चापागाई अभियानमा आर्थिक हिनामिनामा विवादमा तानिएपछी उक्त निर्णय गरिएको समाजले जनाएको छ ।कार्यवाहकअध्यक्ष चयन पश्चात आउँदा दिनमा समाजका नियमित गतिविधिलाई सक्रिय बनाउने बताइएको छ ।बैठकले रुपेन्द्र बिक्रम हमाललाई छिटोभन्दा छिटो भागिरथ चापागाई अभियानको आर्थिक पारदर्शी गरेर सहज वातावरण निर्माण गरिदिन समेत भनेको बताइएको छ ।

जवाफ लेख्नुहोस्

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  बदल्नुहोस )

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.