दुबै मृगौला पिडित जनक सिङ आलेमगर लाई कुबेत बाट(एक लाख पचास हजार)आर्थिक सहयोग


सेवा नै धर्म बैदेशिक रोजगारिको शिलशिलामा कुवेत आउन भएका नेपाली प्रवासी ट्याक्सी व्यवसायी संघ कुवेत का अध्यक्ष सुन बहादुर तामाङ,को पहलमा दुबै मृगौला पिडित जनक सिङ आलेमगर लाई (एक लाख पचास हजार)नेपाली रुपैयाँ आर्थिक सहयोग हस्तान्तरण गरिएको छ।

लामो समय देखी उपचार गराइरहेको दुबै मृगौला पिडित आले मगरको परिवारको आर्थिक स्थिति निकै नै दयनिय रहेको र हाल अहिले भरतपुर स्थित मानव अंग प्रत्यारोपण केन्द्रमा उपचार गराई रहेको पिडितले सहयोगको अपिल गरेको हुनाले सेवा नै धर्म हो कुनै पीडितको घाउमा मलमरुपि सहयोग गर्नु पर्छ भन्दै सहयोगी मन दिल भएको सुन बहादुर तामाङ,को पहलमा कुवेतमा विभिन्न ठाउँमा छरिएर रहेका नेपाली दाजुभाई तथा दिदीबहिनीहरुलाई एक एक केडी जम्मा गरी टोटल ( रु .१५०,०००(एक लाख पचास हजार ) अभियानमा सङ्गकलित गरी सो रकम Aman Exchange मार्फत नेपाल तामाङ घेदुङ केन्द्रिय सदस्य राम बहादुर लामा ज्यु को नाममा नेपाल पठाईयो थियो। र सो रकम आज राम बहादुर लामा ले पिडित जनक सिङ आलेमगर लाई हस्तान्तरण गरिएको छ।

वैदेशिक रोजगारीमा आएर विभिन्न समस्यामा परेका नेपालीहरुलाई सहयोग गर्नुका साथै विविध क्षेत्रमा समस्यामा परेका व्यक्तिहरुलाई सेवा नै मानव धर्म हो भन्ने भाव बोकेर सधैं अगाडि बढ्ने यो अभियानमा साथ र सहयोग गर्नुहुने सम्पुर्ण कुवेतबासी नेपाली दाज्युभाई तथा दिदिबहिनी हरु लाई मुरि मुरि धन्यवाद दिनु भएको छ सुन बहादुर तामाङले

जवाफ लेख्नुहोस्

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  बदल्नुहोस )

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.