प्रवासि इलामेली सेवा समाज कुवैतको प्रथम बार्षिक उत्सव आउदो २८ जुन मा


प्रवासि इलामेली सेवा समाज कुवैतले आफ्नो प्रथम बार्षिकोत्सव बिभिन्न साङ्गितिक प्रस्तुतिहरुको साथमा गर्ने भएको छ।“सम्मृद्द समाज निर्मान र बिकास आजको आवश्यक्ता” प्रवासि इलामेलि सेवा समाजको बिषेसता ” भन्ने मूल नाराका साथ कुवेतमा स्थापित प्रवासि इलामेलि सेवा समाज कुबेतले आफनो प्रथम वार्षिकोत्सव तथा प्रथम अधिबेशन आगामी जुन २८ तारिख २०१९ शुक्रबार को दिन बिभिन्न सास्कृतिक प्रस्तुतिको साथमा मनाउने भएको छ

उक्त अधिबेशन तथा वार्षिकोत्सव लाई ऐतिहासिक,रुपमा भव्य र सभ्य सफल बनाउनको लागि कुवेतमा कृयाशिल सम्पूर्ण संघ संस्थाका पदाधिकारी, बुद्धिजिवि, समाजसेवी, पत्रकार, कलाकार, खेलाडीका साथै सम्पूर्ण नेपाली दाजुभाइ तथा दिदीबहिनीहरुलाई कार्यक्रममा उपस्थितिको अनुरोध गर्दै उक्त दिन कृयाशील संघ संस्था लागयत सम्पूर्णलाई कार्यक्रम नजुधाइ दिनु हुन आयोजक प्रवासि इलामेलि सेवा समाज कुबेतले हार्दिक अनुरोध गरेका छौ।

कार्यक्रम: वार्षिकोत्सव तथा अधिबेशन,साथै सागीतिक प्रस्तुतिहरु
समय: ११ बजेदेखि
मिति: २८ जुन २०१९ शुक्रबार
स्थान : युनिक अडिटोरियम फर्वानिया कुवैत
आयोजक : प्रवासि इलामेलि सेवा समाज कुवैत
सल्लाहकार रोशन हाङ्खिम

जवाफ लेख्नुहोस्

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  बदल्नुहोस )

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.