नेपाल कुवेत साँस्कृतिक मन्चको १८ औं प्रस्तुति ” राष्कोट सामुदायिक अस्पताल निर्माण सहयोगार्थ सांगीतिक धमाका सम्पन्न


कुवेत – नेपाल कुवेत साँस्कृतिक मन्चको १८ औं प्रस्तुति ” राष्कोट सामुदायिक अस्पताल निर्माण सहयोगार्थ सांगीतिक धमाका सम्पन्न भएको छ । नेपाल कुवेत साँस्कृतिक मन्चले हिजो सुक्रवार कुवेतको जिलिब स्थित पपिन्स हलमा आफ्नो १८ औं प्रस्तुति ” राष्कोट सामुदायिक अस्पताल निर्माण सहयोगार्थ सांगीतिक कार्यक्रम सम्पन्न गरेको हो ।

नेपाल कुवेत साँस्कृतिक मन्चका अध्यक्ष गोबिन्‍द बरालको सभापतित्वमा सम्पन्न सांगीतिक कार्यक्रमको प्रमुख अतिथि नेपाली राजदुतावास कुवेतकी दितिय सचिब जानकी ओझाको रहेको थियो भने बिषेश अतिथिमा गैर आवासीय नेपाली संघ कुवेतकी अध्यक्ष सुमीत्रा पौडेलको रहेको थियो । , कार्यक्रममा बिभिन्न संघ संस्थाका प्रतिनिधिहरु, पत्रकारहरु बुद्दिजिबी , समाजसेवी कुवेतबासी नेपालीहरूको उपस्थिति रहेको थियो।

कार्यक्रम सभापती , प्रमुख अतिथी ,बिषेश अतिथी ,अतिथीहरुको सामुहिक रुममा दिप प्रज्जलन गरी कार्यक्रमको उद्घघाटन गरीयको थियो । मन्चका बरिष्ठ संरक्षक टिकराम आचार्यले उपस्थित अतिथि हरुलाई स्वागत तथा संस्था स्थापनाको ’boutमा ब्याख्या गरेका थिए । कार्यक्रम संचालन संस्थाको संरक्षक माधब शर्माले गरेका थिए ।

कार्यक्रममा नेपाली राजदुतावास कुवेतकी दितिय सचिब जानकी ओझा, गैर आवासीय नेपाली संघ कुवेतकी अध्यक्ष सुमीत्रा पौडेल, कुवेतमा संचालित मिडियाको तर्फ बाट डिसी नेपाल डट कम कुवेतका प्रतिनिधि माधब शाही , नेपाली प्रवासी ट्याक्सी ब्यावसायी संघ कुवेतका अध्यक्ष सुन बहादुर तामांग , अन्तराष्ट्रिय कलाकार मन्चका अध्यक्ष सोम रसाइली , लगायतले शुभकामना मन्तब्य राखेका थिए ।

बक्ताहरुले सँस्थाले कुवेतमा रहेको नेपाली समाजमा गरेका राम्रा कामहरुको प्रसंसा गरेका थिए । आउँदा दिनहरुमा अझै राम्रो काम गर्न सुझाब दिएका थिए ।कार्यक्रमको मध्य भागमा संस्थाको उपाध्यक्ष कृष्ण सुनारको गीती एल्बम ” बेसारेको मन ” को बिमोचन गरिएको थियो । गायक सुनार लाई कार्यक्रममा उपस्थित हरुले दोसल्ला तथा खादा ओडाएर बधाई तथा सफलताको शुभकामना दिएका थिए ।सँस्थाले आफ्नो उत्कृष्ट सदस्य हरुलाई कदर पत्रका साथ खादाले सम्मान गरेको थियो ।

मन्चको १८ औं प्रस्तुति ” राष्कोट सामुदायिक अस्पताल निर्माण सहयोगार्थ सांगीतिक कार्यक्रममा स्थानिय कलाकारहरुको बेजोड प्रस्तुती रहेको थियो ।कलाकारहरू कृष्ण सुनार , राज श्याम्बो , बिमल श्रेष्ठ , सुजल कार्की , सन्ध्या मगर , अरुण थापा क्षेत्री , बसन्त परियार , सुन्दर परियार , पुर्णिमा बुढा मगर , नेहा राई , श्याम बिसी , साबित्रा गैरे , प्रकाश गुरुङ , सुरज राई , अन्जली भुजेलको नृत्य तथा गायन प्रस्तुतीले उपस्थित पाहुनाहरु लाई भरिपुर्ण मनोरन्जन प्रदान गरेको थियो ।

नेपाल कुवेत साँस्कृतिक मन्चको १८ औं प्रस्तुति ” राष्कोट सामुदायिक अस्पताल निर्माण सहयोगार्थ सांगीतिक धमाका सम्पन्न कार्यक्रमका सभापती गोबिन्द बरालले कार्यक्रम सफल पार्न सहयोग पुर्याउने उपस्थित सबैलाई धन्यवाद दिँदै आगामी दिन हरुमा पनि यस्तै सहयोगको अपक्षा गर्दै कार्यक्रम समापन भयको घोषणा गरेका थिए।

जवाफ लेख्नुहोस्

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  बदल्नुहोस )

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.