‘दर्शन नमस्ते’राई ईज किङ गायक राजेश पायल राई नयाँ बर्ष सांगितिक धमाका को लागि यही बुधबार बेलुकि ७:२० बजे कुबेत आइपुग्ने


सुरेश गुरुङ कुबेत, यही आउदो १९ अप्रिल २०१९ शुक्रबारको दिन सम्पन्न हुन गैरहेको नयाँ बर्ष सांगितिक धमाका २०७६ को लागि नेपालबाट आमन्त्रित चर्चित ख्यातिप्राप्त कलाकार गायक राजेश पायल राई यही बुधबार साँझ ७:२० बजे अप्रील १७ तारिक कुबेत आइपुग्ने भएका छन्।

अतिथि कलाकार राई ईज किङ’ गायक राजेश पायल राइ लाई स्वागतका लागि कुवेतमा क्रियाशील सम्पूर्ण नेपाली संघ-संस्थाका पदाधिकारीहरु, पत्रकार, समाजसेवी, बुद्दिजिबी, नेपाली दाजुभाई तथा दिदीबहिनीहरुलाई कुवेतको अन्तर्राष्ट्रिय विमानस्थलमा उपस्थित भै दिनुहुन आयोजक नेपाल सरोकार समाज कुवेतले अनुरोध गरेका छन् |

नेपाल-कुवेत सरोकार समाजले यसअघी पनि नेपालको बहुचर्चित गायक अतिथी कलाकारहरु गायक डम्बर नेपाली, गायक बिजय लामा, गायिका सावित्री जोशी, गायिका ज्योति मगरको साथमा भब्य साङ्गीतिक कार्यक्रमहरु गरी सकेको छ । भने यासपाली भने समाजले नेपाली हरुको ढुकढुकी युवा गयाक मेघा स्टार राई इच किङ्स राजेश पायल राई लाई स्टेजमा उतार्ने भएको छ।

कार्यक्रमको विवरण:

मितिः अप्रिल १९ तारिक २०१९ शुक्रबार
स्थानः ईण्डियन सेन्टरल स्कुल, जिलिप
समयः बिहान ११ बजेदेखी
आयोजक : नेपाल कुवेत सरोकार समाज

जवाफ लेख्नुहोस्

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  बदल्नुहोस )

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.