कुवेतलाई नेपालले दियो १ सय १७ रनको लक्ष्य


 उमन्स टी-२० वर्ल्ड कपको एसिया छनोट अन्तरगत कुवेतविरुद्धको खेलमा नेपालले एक सय १७ रनको चुनौती प्रस्तुत गरेको छ । टस हारेर पहिले ब्याटिङ गरेको नेपालले पूरा २० ओभर ब्याटिङ गर्दै ७ विकेटको क्षतिमा एक सय १६ रन बनायो । नेपालका लागि बिन्दू रावलले सर्वाधिक २८ रनको योगदान गरिन् । उनले ४९ बलको सामना गर्दै एक चौका प्रहार गरेकी थिइन् ।

नेपालको सुस्त ब्याटिङलाई अनुभवी नेरी थापा र कप्तान रुबिना चौधरीले उकासेका थिए । उनीहरुले ३३ रनको साझेदारी गरे । नेरीले १९ बलमा त्यति नै रन बनाइन् भने रुबिनाले १३ बलमै २२ रनको आक्रामक इनिङ खेलिन् । उनीहरु दुवैले ३-३ चौका प्रहार गरेका थिए ।

ब्याटिङमा नेपालको सुरुवात राम्रो हुन सकेन । ओपनर सीता राना मगर २ बल खेलेर खाता नखोली आउट हुँदा नेपाल ६ रनको स्थितिमा थियो । त्यसपछि नेपालले नियमित विकेट गुमाउँदै गयो । तर, रुबिना र नेरीले छैटौं विकेटका लागि बलियो साझेदारी गरेर सम्मानजनक स्कोर खडा गरे ।

कुवेतका मरियाम ओमार र पि्रयादा मुरलीले २-२ विकेट लिएका थिए । यतिबेला कुवेतले ब्याटिङ गरिरहेको छ र पछिल्लो स्थितिमा विना विकेट क्षेति १४ रन बनाएको छ ।

जवाफ लेख्नुहोस्

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  बदल्नुहोस )

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.