लालीगुराँस साँस्कृतिक परिवार नेपाल-कुवेतको कार्य बाहक अध्यक्ष बिराज तामाङ


कुबेत नेपालडटकम

“हाम्रो संस्कृति हाम्रो परम्परा” भन्ने नाराका साथ आफ्ना बिभिन्न प्रस्तुतिहरु कुवेतको नेपाली समाजलाई दिंदै आएको साँस्कृतिक संस्था लालीगुराँस साँस्कृतिक परिवार नेपाल-कुवेत को कार्य बाहक अध्यक्ष बिराज तामाङलाई चयन गरेको छ।

हिजो मिति ८/०२/२०१९ मा लालीगुराँस सास्कृतिक परिवारको वैठकले महासचिव बिराज तामाङलाई कार्यवाहक अध्यक्ष को जिम्मेवारी दिने निर्णय गरेको छ ।अध्यक्ष माधब पौडेलको कार्य ब्यस्ताताको कारण सस्थालाई समय दिन असमर्थ रहेको ले सस्थाको काम कार्वाही चुस्त दुरुस्त रुपमा अगाडि बडाउन कार्य बाहक अध्यक्ष चयन गरेको दबर सस्थाका प्रवक्ता ईन्द्र थापा मगरले जानकारी गराउनु भयो ।साथै अागामी जुन महिनामा सस्थाको चौथो अधिबेशन तथा नवौ बार्षिक उत्सव पनि मनाउने निर्णय भएको छ।

जवाफ लेख्नुहोस्

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  बदल्नुहोस )

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.