अन्तर्राष्ट्रिय कलाकार मन्च कुवेत शाखाले “प्रथम बृहत् साँस्कृतिक कार्यक्रम १२ अप्रील २०१९ मा गर्ने।


कुबेत नेपालडटकम

“मौलिक कला र साँस्कृतिक साथमा कलाकारको जगेर्ण गर्यौ “- जय कला जय कलाकार भन्ने मूल नाराका साथ् स्थापना गरिएको अन्तराष्ट्रिय कलाकार मन्च कुवेत शाखाले कलाकारहरुकै हक हितका साथ आफ्नो कला प्रस्तुति अगाडी बढाउदै अन्तराष्ट्रिय स्थर सम्म नेपाली कला साँस्कृतिक जगेर्ण गराउने उदेश्यले यस कलाकार मन्च कुवेत शाखाले आफ्नो प्रथम बृहद साँस्कृतिक कार्यक्रम गर्ने भएको छ |

गत ११ जनावारी २०१९ शुक्रबारका दिन कुवेत सिटिको मिसिला बृच स्थित समुन्द्री कुनारको फाटमा अन्तर्राष्ट्रिय कलाकार मन्च कुवेत शाखा र लालिगुरास साँस्कृतिक परिवार कुवेतको संयुक्त प्रस्तुति दशै साँस्कृतिक धमाका २०७५ मा सहभागी कलाकार दाजुभाई दिदीबैनीहरुको कलाकारिताको उच्च कदर गर्दै प्रसंसा पत्रहरु हस्तात्रण कार्यकम प्रश्चायत कलाकार मन्च कुवेत शाखा अध्यक्ष सोम रसाईलीको अध्यक्क्षतामा बसेको बृहत् मिट्टिङ्गले पारित गर्दै यहि आउदो १२ अप्रील २०१९ (२९ चैत्र २०७५) शुक्रबार दिन नयाँ वर्ष २०७६ सालको उपलक्षमा शुभकामना आदान प्रदान का साथै “प्रथम बृहत् साँस्कृतिक कार्यक्रम – २०१९” नेपाल बाट अन्तराष्ट्रिय स्थरका चर्चित कलाकारहरु ल्याएर गर्ने भनि निणर्य गर्दै अब केहि हप्ता भित्रमै कलाकारको नाम र कार्यक्रम स्थानको पनि सार्वाजनिक गर्ने छौ भनि अध्यक्ष रसाईले कुवेत नेपाल डटकम लाई जानकारी दिनु भएको छ |

जवाफ लेख्नुहोस्

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  बदल्नुहोस )

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.