भोली हुनेशुक्रबार १४ डिसेम्बर सांगितीक धमाकाको लागी दुर्गेश थापा कुवेत आइपुगे, विमानस्थलमा भब्य स्वागत


कुबेत नेपालडटकम

हाम्रो एकता समाज सेवामा प्रतिबद्धता भन्ने मुल नारालाई अात्मासाथ गर्दै यही आउदो शुक्र्बार डिसेम्बर १४ तरिक हुने “कल्याणकारी प्रथम सांगितीक धमाका २०७५”को लागी चर्चित लोकपप गायक दुर्गेस थापा आज बिहान २:३० बजे कुवेत आइपुगेका हुन् ।कुवेत अन्तराष्ट्रिय विमानस्थलमा गायक थापा लाई कुवेतवासी नेपाली हरुले पुष्प गुच्छा साथै खादा ओडाएर भब्य स्वागत गरेका छन्

कुवेतको नेपाली समाजमा विभिन्न सघसस्था, बुद्धिजीवी, समाजसेवी लगायत सम्पुर्ण कुवेतबासीहरु सग सामाजिक अभियानमा हातेमालो गर्दै आएको कल्याणकारी नेपाली युवा समाजको प्रथम सांस्कृतिक कार्यक्रममा अतिथि कलाकार दुर्गेस थापा सगै स्थानीय कलाकारहरुको पनि बेजोड प्रस्तुति रहने समाजले जानकारी दिएको छ।

कुवेतमा कृयाशील सम्पूर्ण नेपाली संघ संस्था सामजसेवी, बुद्दिजिबी,भद्रभलाद्मी, पत्रकार,कलाकार,खेलाडी,राजनीतिज्ञ,सम्पूर्ण कुवेतवासी नेपाली दाजुभाई तथा दिदीबहिनीहरुलाई कार्यक्रममा उपस्थितीको लागि अध्यक्ष निरज सिंह ठकुरीले अनुरोध समेत गरेको छ।

तपशिल

स्थान : इन्डियन सेन्ट्रल स्कुलको हल जिलिब

मिति : १४ डिसेम्बर २०१८ शुक्रबार

आयोजक : कल्याणकारी नेपाली युवा समाज कुवेत।

जवाफ लेख्नुहोस्

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  बदल्नुहोस )

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.