कुवेतमा दुर्गा बहादुर तामांङको हृदयघात निधन


कुबेत नेपालडटकम

नोवेम्बर २६ कुवेतमा फेरि एक नेपालीको हृदयघातबाट ज्यान गएको छ । ज्यान गुमाउनेमा लेखनाथ नगरपालिका -२९ भाडारिक कास्कीका दुर्गा बहादुर तामाङ रहेका छन् ।करिब २ बर्षदेखि कुवेतमा कार्यरत दुर्गा बहादुर तामाङको शनिबार (हिजो) निधन भएको हो । ३६ वर्षिय मृतक तामाङ अल तकदम रियलस्टेट कम्पनी मार्फत कुवेतको अल्घानिम कम्पनीमा गार्डेनरको रुपमा काम ।

कम्पनीको बिहानको काम सकेर करिब दिउँसो १२ कोठामा फर्केका उनी खाएर सुतेका थिए । केही समयपछि सहकर्मीहरुले उठाउन खोज्दा उनलाई मृत भेटेका बुझिएको छ ।घटना ’bout नेपाली दूतावास कुवेतमा जानकारी गराइएको छ । दूतावासले आवश्यक कानुनी प्रक्रिया पूरा गरेर मृतकको शव छिटो नेपाल पठाउने र क्षतिपूर्तिको लागि पहल गर्ने बताएको छ ।

सभार : हाम्रो संचारडटकम

जवाफ लेख्नुहोस्

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  बदल्नुहोस )

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.