आदिवासी जनजाती महासंघ कुवेतको तेस्रो ऐतिहासीक अधिवेशन आगामी ३० नोवेम्बर २०१८ कार्यक्रमको सम्पूर्ण तयारी पुरा


कुबेत नेपालडटकम

नोभेम्बर २५,कुवेत। विश्वका अदिवासी जनजाती एक हौ”भाषा धर्म लिपी भेषभुषा कला र सम्वधर्न गरौ भन्ने नाराका साथ आगामी ३० नोवेम्बर २०१८ शुक्रबार को दिन हुने नेपाल आदिबासी जनजाती महासँघ कुवेत शाखाको तेस्रो ऐतिहासिक अधिवेशनको तैयारी पुरा भएको आयोक ले जानकारी दिएका छन्।

कार्यक्रममा नेपाल आदिवासी जनजाति महासंघ कुबेत मा आवद्ध ८ संस्थाहरु सुनुवार सेवा समाज कुवेत,मगर संघ कवेत,किरात राई यायोक्खा कुबेत,नेपाल तामाङ घेदुङ कुबेत,तमू समाज कुवेत,किरात याक्थुङ चुम्लुङ कुबेत,तमू प्ये ल्हु संग कुबेत,)नेवाँ गुठी कुबेत,सहभागिता रहने भएको छ। कार्यक्रम लाई थप मनोरन्जन को लागि कुवेतका बिभिन्न जनजाती संस्थाहरुले आ-आफ्नो पहिचान झल्कने गीत, नृत्य, झाकी र अन्य साँस्कृतिक प्रस्तुतिहरु गर्ने गरी रंगी बिरंगी सांस्कृतिक कार्यक्रम रहने आयोजक ले जानकारी दिएका छन्।

कुवेतमा कृयाशील सम्पूर्ण नेपाली संघ संस्था सामजसेवी, बुद्दिजिबी,भद्रभलाद्मी, पत्रकार,कलाकार,खेलाडी,राजनीतिज्ञ,सम्पूर्ण कुवेतवासी नेपाली दाजुभाई तथा दिदीबहिनीहरुलाई कार्यक्रममा उपस्थितीको लागि यहाँहरूलाई पत्रचार गरि सकिएको भएता पनि भुलचुक वा अन्य कारणबाट पत्र पाउन सक्नु भएको छैन भने यसै समाचार लाई आधार मानी कार्यक्रममा उपस्थितभई दिन आयोजक महासंघ कुवेत ले हार्दिक अनुरोध गरेको छ।

कार्यक्रम:सम्बन्धी थप जानकारी:-
कार्यक्रम:तेस्रो ऐतिहासिक अधिवेशन
मिति:नोवेम्बर ३० तारिक २०१८ शुक्रबार
समय:बिहान् ठिक ११ बजे देखी
स्थान:फर्वानिय आइडियल अडिटोरियम हल
आयोजक:आदिवासी जनजाति महासंघ कुवेत

जवाफ लेख्नुहोस्

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  बदल्नुहोस )

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.