अतिथि कलाकार तुल्सी शिवाकोटी लाई कुबेत अन्तर्राष्ट्रिय बिमानस्थलमा भब्य स्वागत


कुबेत नेपालडटकम

भोली हुने स्याङ्जा सहयोग समाज कुवेतले आयोजना गरेको एम्बुलेन्स आर्थिक सहयोग युगल साँझ कार्यक्रमको लागि अतिथि कलाकार तुल्सी शिवाकोटी आज स्थानिय समय अनुसार बिहान १:३० बजे कुवेत कुवेत आईपुग्नु भएको छ ।कुवेत अन्तर्राष्ट्रिय बिमानस्थलमा वहाँको स्वागतार्थ को लागि स्याङ्जा सहयोग समाज कुवेत परिवार कुवेतमा कृयाशील नेपाली संघ संस्था, प्रतिनिधिहरुको उपस्थिति रहेको थियो भने आगमनमा वहाँलाई पुष्पगुच्चा दिई र दोसल्ला ओढाई भब्य स्वागत गरिएको थिए।

स्याङ्जा सहयोग समाज कुवेतले आयोजना गरेको एम्बुलेन्स आर्थिक सहयोग युगल साँझ कार्यक्रम लाई सफल बनाउन कुवेतमा क्रियाशील नेपाली संघ संस्था, पत्रकार,कलाकार, बुद्धिजिवी, समाजसेवी, तथा सम्पूर्ण मा निमन्त्रणा गरिसकेको र भुलबस् या अन्य प्राविधिक कारणले निमन्त्रणा प्राप्त नभएमा यसै समाचारलाई आधार मानी कार्यक्रममा उपस्थितभई दिन आयोजक स्याङ्जा सहयोग समाज कुवेत तथा लोक पप गायक बि बि मल्ल ठकुरी ले हार्दिक अनुरोध गरेको छ।

कार्यक्रम को थप जानकारी

मिति:१२ अक्टोबर २०१८ (शुक्रबार)

स्थान : पपिन्स हल जिलिब (कुवेत)

समय: दिनको अपरान्ह १२ बजे

आयोजक : स्याङ्जा सहयोग समाज कुवेत

Advertisements

जवाफ लेख्नुहोस्

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  बदल्नुहोस )

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.