नेपाल साँस्कृतिक मञ्च कुवेतले १४ सेक्टेम्वर तिज साँस्कृतिक कार्यक्रम गर्ने


कुबेत नेपालडटकम

नेपाली हिन्दू नारिहरुको महान पर्व हरितालिका तिज विगतका केही बर्षदेखी लगातार रुपमा कुवेतमा पनि धुमधामसँग मनाईंदै आईएकोले खासगरी कुवेतमा रहेका हाम्रा प्रबासी नेपाली चेलीहरुलाई यही आगामी १४ सेक्टेम्वर २०१८, शुक्रबार दिन कुबेत स्थित फरवानिया युनिक अडिटोरियम हलमा स्थानीय कलाकारहरुको साथमा बेजोड तिज बिशेष सांगीतिक कार्यक्रम गर्ने भएको छ। मन्चका अध्यक्ष गोबिन्द बरालले जानकारी दिएका छ।

यो पटक को हरितालिका तिज पनि नेपाली महिलाहरुलाई कुवेतमा निकै रमाईलो हुने देखिएको छ ।हाम्रो सांस्कृतिक हाम्रो परम्परा” भन्ने नाराका साथ नेपाली समाजमा आफनो नेपाली साँस्कृतिकलाई   यपाली को तिज फरक ढंगले गर्ने भएको छ भने कार्यक्रम मा कुनै शुल्क लग्ने छैन नि शुल्क प्रबेश गरिने छ। नेपालकुवेत साँस्कृतिक मञ्चले सम्पूर्ण कुवेतबासी नेपाली महिला दिदिबहिनीहरुलाई भरपुर मनोरन्जन दिने जानकारी दिएको छ।

कुवैतबासि सम्पूर्ण संघ सस्था, पत्रकार, कलाकार, समाजसेबी, बुद्दिजिबी, नेपाल कुवैत सास्कृतिक मंचका संरक्षक, सल्लाहकार, शुभ चिन्तक, सहयोगी, नेपाली दाजु भाइ तथा दिदिबहिनिहरुलाइ नेपाल कुवैत सास्कृतिक मंचको सो सास्कृतिक कार्यक्रमलाइ आ -आफ्नो तर्फबाट सहयोग गरि भब्य रुपमा सफल बनाइ दिन हार्दिक अनुरोध गर्दै उक्त दिन कुनै पनी कार्यक्रम नजुधाउन अनुरोध गरेको छ । आयोजक नेपाल सास्कृतिक मंच कुबेत

कार्यक्रमको विवरण

मिति : १४ सेक्टेम्वर २०१८, शुक्रबार

समय : दिउँसो ०१:०० बजे

स्थान : फरवानिया युनिक अडिटोरियम हल (अल हाइतमको सिधा पछाडी )
गाता – ३, इशारा – ११०

आयोजक : नेपाल कुवेत साँस्कृतिक मन्च

जवाफ लेख्नुहोस्

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  बदल्नुहोस )

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.