लालीगुराँस साँस्कृतिक परिवारले कलाकार डिबि लोप्चन,मनोज मनसुन,यादब रास्कोटी मगर लाई बिदाई गर्‍यो


कुबेत नेपालडटकम

हाम्रो सांस्कृतिक हाम्रो परम्पार भन्ने नारको साथ बिगत केही बर्षदेखी नेपाली समाजमा आफनो नेपाली साँस्कृतिक लाई प्रबास रहेर पनि जगोण गर्ने र नेपाली समाजलाई बेला बेलामा साँस्कृतिक कार्यक्रम गर्दै मनोरन्जन दिदै आएको साँस्कृतिक संस्था लालीगुराँस साँस्कृतिक परिवारले परिवारका सरंक्षक एंव लोक पप गायक डिबी लोप्चन,संरक्षक मनोज मनसुन, र महासचिव  यादब रास्कोटी मगर लाई हिजो एक समारोह बिच सम्मान पुर्वक बिदाई गरयो

आफ्नो कुवेत बसाईलाई बिट मार्दै नेपाल फर्कन लाग्नु भएका तिनै जान लाई लालीगुराँस परिवार कुवेतले आयोजना गरे को ८औं वार्षिक उत्सव तथा १२ औं प्रस्तुती साथ हिजो०६ जुलाई २०१८ शुक्रबार को दिन परिवारका समुर्ण सदस्य एवं सल्लाहाकारहरुको उपस्थितिमा बिदाई गरेको थियो । कार्यक्रममा कलाकार लोक पप गायक डिबी लोप्चन,संरक्षक मनोज मनसुन, र महासचिव याधब राकशकोटीलाई दोसल्ला ओढाई मायाको चिनो, कदर-पत्र प्रदान गरेर सम्मान पुर्वक बिदाइ गरिएको थिए, भने उपस्थित सबैले उहाँहरु ले आफ्नो कलाकारिता मार्फत संस्था लालीगुराँस साँस्कृतिक परिवारलाई दिएको योगदानको चर्चा गर्दै आगामी सफलताको शुभकामना दिनु भएको थियो ।

Advertisements

जवाफ लेख्नुहोस्

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  बदल्नुहोस )