क्यानसर पीडित अंकित राईको लागि आर्थिक सहयोगको अपिल


कुबेत नेपालडटकम

जुलाई ६, कुवेत -‘सेवा नै धर्म हो’ खोटाङ ज़िल्ला, दिक्तेल रूपाकोट मझुवागडी वडा नं. ३, (बाम्राङ्ग सामातुङ्ग) निवासी विदेश राईको घरमा अहिले ठुलो बज्रपात आइपरेको छ जुन नाबालक छोरा बर्ष ५ को अंकित राईलाई तिलगंगा आँखा अस्पतालले उपचारको क्रममा देब्रे आँखामा क्यान्सर भएको पुष्टी गरेको हुनाले उपचारको लागि आर्थिक सहयोगको लागि अपिल गरेका छन् ।

क्यान्सर जस्तो गम्भीर रोगका कारण मृत्यु संग लडिरहेको र लामो समय सम्म किमो दिनुपर्ने र यो उपचारको लागि ठुलो धनराशी लाग्ने भएकोले सहयोगका लागि बुबा विदेश राई सबैजना संग छोराको लागि सहयोग जुटाइदिनु हुन हार्दिक अनुरोध गरेका छन् ।

उपचारमा संलग्न डाक्टरको सुझाव अनुसार जति सक्यो चाडो भन्दा चाडो किमो थरापी गर्नु पर्ने भएको छ साथै जति ढिला भयो उतिनै स्वास्थ्यमा खतरा उत्पन्न हुने र यो बिधिले काम नगरे तत्काल आँखानै निकाल्नुपर्ने डाक्टरले सुझाएको हुँदा देश तथा विदेशमा रहनुहुने दाजुभाइ तथा दिदिबहिनीहरु सबैमा बालकको भबिष्यको खातिर आ-आफ्नो तर्फबाट के कति सकिन्छ आर्थिक सहयोग गरिदिन हुन यसै अनलाइन मार्फत बिमारी अंकित राईको बुबा विदेश राईले हार्दिक अपिल गरेका छन् ।

बिमारी अंकितका बुबा आफु पनि वैदेशिक रोजगारीको सिलसिलामा मलेसियामा कार्यरत रहदा ६ महिना सम्म बिमारी भएपछिआफु रित्तो हात फर्किएको र परिवारमा आय श्रोत केहि नभएकोले उपचार खर्च जुटाउनको लागि दाताहरुसंग अपिल गरेर आफ्नो भविष्यको सहारा नाबालक छोराको लागि आर्थिक सहयोगको जुटाईदिनु हुन अनुरोध गरेका छन् र आर्थिक सहयोग गर्नु हुनेमनकारी दिदीबहिनी तथा दाजुभाईहरुलाई बालक अंकित राईको बुबा विदेश राईको तल उल्लेखित बैंक खाता नम्बरमा वा सिधै सम्पर्क गरेर थप जानकारी लिन सक्नु हुने छ ।

कुवेतको लागि सम्पर्क :-

मन्जित राई ९६९६४४३६

नैनकला राई ६०६७०२८६

केदार आले मगर ६६११९७८८९

बैजन्ति राई ६७६५३१०७

भगिरथ राई ६००८४७५२

नेपालको लागि सम्पर्क :-

मात्रिका राई :- ९८५११३१८३६

बिदेश राई :- ९८६२६२००१९ बीमारीको बुबा

सन्तोष राई :- ९८१३६८६९६०

विदेश राई

बैंक खाता नं. :- 0220000467 SG

Citizen Bank

Chakrapath, Kathmandu

जवाफ लेख्नुहोस्

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  बदल्नुहोस )

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.