अतिथि कलाकाहरु लाई कुबेत अन्तर्राष्ट्रिय बिमानस्थलमा भब्य स्वागत


कुबेत नेपालडटकम

लालीगुराँस सास्कृतिक परिवार कुवेत को १२ औं सांगीतिक धमाका रमझम संस्कृतिक कार्यक्रम को लागि सहभागीता जनाउन अतिथि कलाकारुको रुपमा नेपालबाट पाल्न हुने चर्चित लोक तथा दोहोरी गायिका उमा श्रेष्ठ, बसन्ती थापा र लोक तथा आधुनिक गायक अमृत खाती हिजो राती ११:३५ यरअरबिया यरलाईनस हुदै कुवेत आईपुग्नु भएको छ ।कुवेत अन्तर्राष्ट्रिय बिमानस्थलमा वहाँको स्वागतार्थ लालीगुराँस सांस्कृतिक परिवार कुवेत लगायत कुवेतमा कृयाशील सम्पूर्ण संघ संस्था, बुद्दिजिवी, समाजसेवी, कलाकार, पत्रकार, खेलाडी लगायत कुवेतवासी नेपाली दाजुभाइ तथा दिदिबहिनिहरु प्रतिनिधिहरुको उपस्थिति रहेको थियो भने आगमनमा वहाँलाई पुष्पगुच्चा दिई र दोसल्ला ओढाई भब्य स्वागत गरिएको थिए।

संस्थाले ८औं वार्षिक उत्सवको अवसर परेर सांगीतिक धमाका गर्न लागेको हो |“लालीगुराँस साँस्कृतिक धमाका” नाम दिइएको उक्त कार्यक्रम संस्थाको १२ औं प्रस्तुती हो |कार्यक्रम भोली शुक्रबार (६ तारीख) कुवेतको खैतान स्थित इन्डियन कम्युनिटि स्कुलमा हुदैछ |कार्यक्रममा प्रवेशको लागि टिकटको ब्यबस्था गरिएको छ | टिकट संस्थाका सदस्यहरुसँग सम्पर्क गरि लिन सकिनेछ भने सोहि दिन कार्यक्रम स्थलमै पनि उपलब्ध गराइने बताइएको छ |

कार्यक्रममा कुवेतमा रहेका संघ-सस्थाका प्रतिनिधि, बुद्धिजीवी, समाजसेवी, पत्रकार, कलाकार, खेलाडी एवं दिदीबहिनी तथा दाजुभाइहरुलाई गरिमामय उपस्थितका लागी आयोजकले निमन्त्रणा गरेको छ |

कार्यक्रम ’bout थप जानकारी

मिति : ०६ जुलाई २०१८ शुक्रबार

समय : बिहान ११:०० बजेदेखी

स्थान : इन्डियन कम्युनिटि स्कुल खेतान (खेतानको-अपरेटिभको अगाडी म्याग डोनाल्ड छेउ)

Advertisements

जवाफ लेख्नुहोस्

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  बदल्नुहोस )

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.