अन्तर्राष्ट्रिय नेपाली कलाकार समाज (इनास)को तेस्रो अधिवेशन सम्पन्न अध्यक्षमा डोल राज न्यौपाने


बिकास मगर,कुबेत

“मौलिक कला र सस्कृतिका साथमा कलाकारको जगेर्ना गरौं” भन्ने मुल नाराका साथ स्थापना भएको अन्तर्राष्ट्रिय नेपाली कलाकार समाज (इनास) कुवेत को तेस्रो अधिवेशन जुन १५ तारिख शुक्रबार दिन कुबेत को जिलिब स्थित पपिन्स हलमा विभिन्न सांगीतिक प्रस्तुति को साथ सम्पन्न भएको थियो ।

अन्तर्राष्ट्रिय नेपाली कलाकार समाज (इनास) कुवेतले बिगतमा गायन तथा नृत्य प्रतियोगिता जस्ता कार्यक्रम गरि बिभिन्न प्रतिभाहरु खोजि गर्ने र कलाकारितामा प्रेरित गर्ने कार्य गर्दै आएको छ | कार्यक्रमलाई निरु माया खडका ले सञ्चालन गरेको कार्यक्रममा अध्यक्ष्य बिबी मल्ल ठकुरी सभापतित्व रहेको थियो। कार्यक्रमको प्रमुख अतिथि नेपाली राजदुतवास कुवेतबाट पल्नु भएका प्रथम सचिव भोगेन्द्र लिङ्देन, त्रितिय सचिब सुरेश अधिकारि,रहेका थिए। भने कुबेतमा क्रियाशील बिभिन्न संघ संस्थाका प्रतिनिधि, पत्रकार, बुद्धिजीवी, खेलाडी, कलाकार, ब्यबसायी, समाजसेवी लगायत उल्लेख्य संख्यामा कुवेतबासि नेपालीहरुको उपस्थिती रहेको थियो |

सभापति, प्रमुख अतिथी र बिशेष आथितीहरुले संयुक्तरुप द्दिप प्रज्वलन गरि कार्यक्रमको उद्घाटन गर्दै नेपालको राष्ट्रिय गान बजाई कार्यक्रमलाई मुर्त रुप दिईएको थिए भने समाज को सदस्या माया न्यौपाने ले स्वागत मन्तव्यद्वारा उपस्थित पाहुना तथा अतिथिगणलाई स्वागत गरेका थिए । अधिबेसनमा प्रमुख अतिथि प्रथम सचिव भोगेन्द्र लिङ्देन,बिशेष अतिथि त्रितिय सचिब सुरेश अधिकारि, लुम्बिनी समाज का अध्यक्ष रुपेन हमाल,लाली गुराँस सस्कृति परिवार का अध्यक्ष माधब पौडेल सुदुरपचिम समाज का अध्यक्ष अमर खड्का ले शुभकामना मन्तव्य दिएका थिए। भने तेस्रो अधिवेशन ले अध्यक्षमा डोल राज न्यौपाने लगायत कार्यसमिती सदस्य सल्लाहकार संरक्षक @ मिडिया लगायत ४३ जना को कार्य समिती खडा गरे को छ। कार्यसमिती सदस्य लाईदोसल्ला ओढाई सम्मान गरिएको थियो। भने कार्यक्रमको सभापतित्व अध्यक्ष्य बिबी मल्ल ठकुरी लाई अध्यक्षय डोल राज न्यौपाने ले माया को सहित दोसल्ला ओढाई सम्मान गरिएको थियो।

आन्तम उक्त कार्यक्रममा समाजको निमन्त्रणा लाई स्वइकार्दै पाल्नु भएका बिभिन्न संघ-संस्थाका प्रतिनिधि बुद्धीजीवी नेपाली दाजु भाई तथा दिदी बहिनी हरू सहयोगीहरु लाई धन्यवाद आभार प्रकट गर्दै संयोजक बिबी मल्ल ठकुरी ले कार्यक्रम समापनको घोषणा गरेका थीए।

जवाफ लेख्नुहोस्

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  बदल्नुहोस )

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.