अतिथि कलाकार जितेन राई,गायीकाद्वय सुनिता थेगिम र पूजा सुनुवार लाई कुवेतको अन्तराष्ट्रिय विमानस्थलमा भब्य स्वागत ।


कुबेत नेपालडटकम

०९ मे २०१८ । कुवेतमा आगामी ११ मे २०१८ मा ३ वटा किराती संस्थाहरुले सामुहिक रुपमा मनाउन गैरहेको उभौली, याक्वा तङ्नाम, सालिवा श्याँदर पीदारको लागि सांगीतिक धमाकाको लागि नेपाल बाट पल्नु भएका बहुचर्चित गायक, गीतकार तथा संगीतकार जितेन राई, चर्चित गायीकाद्वय सुनिता थेगिम र पूजा सुनुवार एअर अरेबियाको उडान मार्फत काठमाण्डौ-सारजाह हुँदै कुवेत आगमन भएको छ। आज दिनको ठीक १५.३५ बजे लाई कुवेतमा कृयाशिल नेपाली सँघ-संस्थाका प्रतिनिधिहरु कलाकार खेलाडी पत्रकार आयोजक टिम ले आगमनमा लाई फुल पुष्पगुच्चा र दोसल्ला ओढाई कुवेतको अन्तराष्ट्रिय विमानस्थलमा भब्य स्वागत गरे ।

कुवेतमा सकृय रुपमा कृयाशिल ३ किराती संस्थाहरु किरात राई यायोक्खा, किरात याक्थुङ चुम्लुङ र सुनुवार सेवा समाजले किरातीहरुको मौलिक पहिचान र भाषा, संस्कृतिको संरक्षण तथा सम्बर्द्वन गर्ने, गराउने उद्देश्यले सामुहिक रुपमा उभौली, याक्वा तङ्नाम, सालिवा श्याँदर पीदारको आयोजना कुबेत को फर्वानिया युनिक अडिटोरियम हलमा मनाउन गैरहेको हुँदा कुवेतमा कृयाशिल बिभिन्न संघसस्थाहरु, अग्रज ब्यक्तित्वहरु, समाजसेवी, बुद्धिजिबी, पत्रकार, राजनीतिकर्मी, खेलाडी तथा कुवेतवासी दिदीबहिनी तथा दाजुभाई लाई  कार्यक्रममा उपस्थित भई कार्यक्रमको शोभा बढाई दिनु हुन कार्यक्रमको संयोजक किरात याक्थुङ चुम्लुङका बल बहादुर काम्बाङ र सह-संयोजकमा किरात राई यायोक्खाका अध्यक्ष मन्जित राई र सुनुवार सेवा समाजका अध्यक्ष गुणबहादुर सुनुवार ले हार्दिक अनुरोध गरेका छ्न ।

कार्यक्रमको ’boutमा जानकारी
कार्यक्रम :- किरातीहरुको चाड यक्वा तङ्नाम/उभौली/सालिवा श्यादर पीदार-२०१८
स्थान :- युनिक अडोटेरियम हल (अल हैतम रेस्टुरेन्टको पछाडी )
समय : – ११ बजे मे ११ तरिक २०१८ शुक्रबार
प्रवेश :- निशुल्क
आयोजक :- किरात याक्थुङ चुम्लुङ/किरात राई यायोखा/सुनुवार सेवा समाज-कुवेत

Advertisements

जवाफ लेख्नुहोस्

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  बदल्नुहोस )