कुवेतमा २५६२ औं बुद्ध जयन्ती मनाईदै, जनजाती महासंघको पनि साथ


कुवेतमा रहेका नेपालीहरुले २५६२ औं बुद्ध जयन्ती मनाउने भएका छन् | कुवेतमा रहेका नेपाली संघ संस्थाहरुको प्रतिनिधित्वमा तामाङ घेदुङ कुवेतको आयोजना तथा आदिवासी जनजाति महासंघ कुवेतको संयोजकत्वमा शान्तिका अग्रदुत भगवान बुद्धको २५६२ औं जन्मोत्सव अप्रिल ३० मनाउने आदिवासी जनजाती महासंघका महासचिब अमृत तामांगले जानकारी दिए | लामो समयदेखि तामाङ घेदुङ कुवेतले निरन्तर रुपमा मनाउँदै आइरहेको बुद्ध जयन्ती यसपालि भने आदिवासी जनजाति महासंघ कुवेतको संयोजकत्वमा, कुवेतस्थित महासंघमा आवद्ध सबै जातीय संस्थाहरुको सहकार्यमा फर्वानियास्थित अल हाइतम इन्डियन रेस्टुरेन्टमा साँझ ५ बजेबाट मनाउने आयोजकले बताएको छ ।

गत शुक्रबार आदिवासी जनजाति महासंघ कुवेत शाखाका अध्यक्ष रमेश किराँतीको अध्यक्षतामा महासंघ र तामाङ घेदुङ कुवेत बीच छलफलबाट यसवर्ष घेदुङको निरन्तरतालाई ध्यानमा राख्दै सहकार्य गरेर कार्यक्रम गर्ने र आगामी वर्षदेखि भने महासंघ नै आयोजना गर्ने र बुद्ध नेपालको राष्ट्रिय बिभूति भएकाले राज्यको कोषबाट नै दूतावासको आयोजनामा मनाउन दवाव दिने दीर्घकालीन योजनाको साथ आफूहरू गृहकार्य गरिरहेको अध्यक्ष रमेश किराँतीले बताए। (हाम्रो संचार )

जवाफ लेख्नुहोस्

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  बदल्नुहोस )

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.