तमू समाज कुवेतलद्धारा पाचौ रक्तदान कार्यक्रम मार्च ९ तारिक बिहान १२ बजेबाट सुरु हुने


कुबेत नेपालडटकम

२१ फेब्रुअरी २०१८,कुबेत रक्तदान जीवन दान भन्ने नारालाई आत्मसात गर्दै तमु समाज कुवेतले चलाऊँदै आएको रक्तदान अभियान कार्यक्रम स्वरुप आगामी मार्च ९ तारिख २०१८ को दिन बिहान १२ बजेबाट जाब्रियाको सेन्ट्रल ब्लड बैंकमा आयोजना गरिने भएको छ ।

रक्तदान जीवन दान भन्ने नारालाई आत्मसाथ गर्दै तमु समाज कुवेतद्धारा बिगत चार बर्ष देखी रक्तदान कार्यक्रम आयोजना गर्दैआएको छ। समाजले आयोजना गर्ने यो पाचौ रक्तदान कार्यक्रम तमु समाज कुवेतको मात्र नभ्एर सम्पूर्ण नेपालीहरुको कार्यक्रम भएकोले उक्त कार्यक्रममा शहभागी भएर रक्तदान गरी कार्यक्रम सफल पार्न सबैलाई समाज को अध्यक्ष खोप गुरुङले आग्रह गरेको छ। । जिन्दगीको दौरानमा हुने सम्भाबित दुर्घटना ,बिमारी हुँदा गरिने अप्रेशन मा जीवन बचाउनको लागि विश्वको एक कुनाबाट रक्तदान गरेर अर्को कुनासम्म बचाउन सकिन्छ ।

सदा झैं सामुहिक रुपमा गरिने रक्तदान कार्यक्रम यसपाली पनि कुवेतको जाब्रियास्थित सेन्ट्रल ब्लड बैंकमा आयोजना गरिने भएकोले सम्पूर्ण कुवेतवासी नेपाली दाजुभाई तथा दिदीबहिनीहरुलाई यस मानविय कार्यमा सहभागी भई कार्यक्रम सफल पारिदिन आयोजक संस्था तमु समाज, कुबेतले सार्वजनिक रुपमा अनुरोध गरेको छ ।

मिति : मार्च ९ तारिख २०१८ शुक्रबार
समय : बिहान ठिक १२ बजे
स्थान : सेन्ट्रल ब्लड बैंक, जाब्रिया, कुबेत
आयोजना : तमु समाज कुवेतको पहलमा

Advertisements

जवाफ लेख्नुहोस्

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  बदल्नुहोस )

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.