तामाङ घेदुङ कुवेतको शुभकामना आदान प्रदान तथा सम्मान कार्यक्रम सम्पन्न


युग लामा/कुबेत

१७ फेब्रुअरी, कुवेत । नेपाल तामाङ घेदुङ कुवेतले २८५४ खि ल्हो/ कुकुर बर्षको उपलक्षमा गत शुक्रबार फर्वानिया स्थित अल हैताम रेस्टुरेन्टमा शुभकामना आदान प्रदान तथा गत जनवरी १९ को ल्होछार कार्यक्रममा आर्थिक, नैतीक, भौतिक, कलाकारिता तथा तामाङ घेदुङ कुवेतलाई बिबिध क्षेत्रमा सहयोग पुर्‍याएका ब्यक्तित्वहरुलाई सम्मान गरेका छ्न ।

सम्मानित हुने ब्यतित्वहरुमा नेपाल तामाङ घेदुङ केस राम लामा, NRNA कुवेतका अध्यक्ष अर्जुन तामाङ, सम्रक्षक राजेन्द्र तामाङ, प्रमुख सल्लाकार तथा निबर्तमान अध्यक्ष अमृत लोप्चन, गायक डिबी लोप्चन, सुर्य लामा लगायतका ब्यक्तित्वहरु सम्मानित हुनु भएको थियो । साथै कुवेतबाट संचालित अनलाइन मेडियाहरुलाई समेत सम्मान गरेका थिए ।

बिहान ११ बजे बाट सुरु भएको उक्त कार्यक्रममा मान्यजनको हातबाट टिका तथा आशिर्वाद, शुभकामना साटसाट र नाचगान गरी मनाएको थियो । उल्लेखनिय सङ्ख्यामा उपस्थित तामाङ दाजुभाइ तथा दिदिबहिनीहरु आफ्नै तामाङ पहिरनमा सजेर उपस्थित भएका थिए । केन्द्रिय सदस्य राम लामाको प्रमुख अतिथी, NRNA कुवेतका अध्यक्षता अर्जुन तामाङको बिशेष अतिथि, आदिवासी जनजाति महासंघ कुवेतका अध्यक्ष रमेश किराती राइको बिशेष उपस्थितीमा घेदुङ कुवेतका महासचिब कृष्ण सिङ्तानको सन्चालन र अध्यक्ष सुरेश ग्याबाको अध्यक्षतामा कार्यक्रम भब्यताका साथ सम्पन्न भएको थियो ।

जवाफ लेख्नुहोस्

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  बदल्नुहोस )

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.