माउन्ट एभरेष्ट बमजन कप १६ फेब्रुअरी फाहाहिलको खेल मैदानमा हुने


 सम्पूर्ण नेपाली टिमहरुलाई गोल्ड कप चुम्ने तयारीमा रहन क्लवको आग्रह..

कुबेत नेपालडटकम

कुवेतको नेपाली समाज र नेपाली समाजमा रहेका प्रबाशी नेपाली फुटबल प्रेमीहरुको माझ लोकप्रिय रहेको माउन्ट एभरेष्ट स्पोर्टइङ क्लबले सञ्चालन गर्ने गोल्डकप फुट्बल प्रतियोगिता आगामी १६ फेब्रुअरी २०१८ शुक्रबार देखी सुरु हुने भएको छ । माउन्ट एभरेष्ट स्पोर्टइङ क्लबका पूर्व अध्यक्ष जय आलेको अध्यक्षतामा बसेको पूर्ण बैठकले समयमै गोल्डकप प्रतियोगिता सुरु गर्ने निर्णय गरेको हो । बिगत १७ बर्ष देखी नेपाली समाज कुवेतमा खेलकुद ,सामाजिक र सामाजिक पत्रकारीतामा योगदान गर्दै अहिरहेको छ । कुवेतमा रहने प्रबाशी नेपाली फुटबल प्रतियोगिता मा अतिनै लोकप्रिय रहेको माउन्ट एभरेष्ट बमजन कपमा बिजय हुने टिमलाई उचित नगद पुरस्कार र गोल्डकप ,दित्तिय हुनेलाई नगद र कप लगायत बेस्ट प्लेयर लगायत अन्य खेलाडिहरुलाई बिभिन्न पुरस्कार राखिएको यो प्रतियोगितामा उल्लेखनिय नेपालीहरुको उपस्थिती रहने गरेको छ । आगामी फेब्रुअरी १६ तारिक २०१८ बाट सुरु हुने खेल मा कुवेतमा कृयाशिल बिभिन्न संघसस्थाका प्रतिनिधिहरु, समाजसेवी, बुद्धिजिबी, पत्रकार, राजनीतिकर्मी, खेलाडी तथा कुवेतबासी आम नेपालीहरुलाई उक्त दिन कार्यक्रममा उपस्थित भैइ कार्यक्रमलाई भब्यताकासाथ सफल पारिदिन हुन आयोजक समितिले सबै कुवेतबासी नेपालीहरुलाई हार्दिक अनुरोध समेत गरेको छ।

Advertisements

जवाफ लेख्नुहोस्

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  बदल्नुहोस )

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.