नेपाल कुवेत सरोकार समाज कुवेत द्धारा खराफी नेशनलका पीडित नेपालीलाई उद्धार गरयो


कुबेत नेपाल डटकम

सेवा नै धर्म कुवेतको नेशनल खराफी कम्पनीमा केही प्रेजेक्ट अन्तर्गत कार्यरत सुलेबिया क्याम्पमा रहेका करिब २०० जना भन्दा बढी नेपाली कामदारहरु लामो समय देखी पारिश्रमिक नपाएको र केही दिन देखी कम्पनीले खाना समेत नदिएकाले बिचल्लीमा परेका पीडित नेपाली हरु लाई नेपाल कुवेत सरोकार समाज कुवेतद्धारा खाना जुस पेसी  पानी उपलब्ध गरएको समाज को उपअध्यक्ष राम लामा ले कुबेत नेपालडटकम लाई जानकारी दिएको छ।

नेपाल कुवेत सरोकार समाज कुवेतलेआफ्नो स्थापना काल देखी नै बिभिन्न सामाजिक कृयाकलापहरुमा आबद्ध रहँदै एक सफल सामाजिक सँस्थाको रुपमा आफ्नो पहिचान बनाउन सफल भको छ। अलपत्र परेका मध्ये २० जना नेपाल पुगी सकेका छन भने अझ करिब २८० जना बिचल्लीमा छन। पिडीतहरुले आफुहरु खाना सप्लाइ बन्द हुदा भोग भोकै बस्नु परेको हुदा सम्बन्धी निकाय तथा कुवेतमा कृयाशिल संघ-सस्थाहरुलाइ सहयोग गरिदिन नेपाल कुवेत सरोकार समाज कुवेतले अपिल समेत गरेकाछन

Advertisements

जवाफ लेख्नुहोस्

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  बदल्नुहोस )