त्रीएक नेपाली चर्च जिलिब-कुवैत द्धारा आगामी २५ डिसेम्वर सम्पूर्ण कुवेतवासी नेपालीहरुलाई क्रिष्टमसको चुले निम्तो


कुबेत नेपालडटकम

त्रीएक नेपाली चर्च जिलिब-कुवैत ले हरेक बर्ष झैं यसपाली पनि २५ डिसेम्बरका दिन भव्यतापूर्वक क्रिष्टमस मनाउने तयारी गरेको छ ।उक्त (बडा दिन ख्रीष्टमस) कार्यक्रमा हजुरहरुको गरिमामय उपस्तिथिको निम्ती त्रीएक नेपाली चर्च लिजिब कुबेत ले सम्पूर्ण कुवेतवासी नेपालीहरुलाईहार्दिक निमन्त्रणा गर्नु भएको छ।

हरेक बर्ष २५ डिसेम्बरलाई प्रभु यशुको जन्मदिन मानी ईसाई धर्ममा आस्थावानहरुले उक्त दिनलाई बडादिन या क्रिष्टमस भनेर मनाउने प्रचलन छ । आफ्नो धार्मिक परम्परा र संस्कृतिलाई दिगो राख्न र जगेर्ना गराउन युरोप र अमेरिकी मुलका मात्र नभई संसारका हरेक कुनामा रहेका ईसाईहरु यस पर्वलाई मनाउन आतुर देखिन्छन भने कुवेतको त्रीएक नेपाली चर्च जिलीब – कुवैत पनि हरेक बर्ष झैं यसपाली पनि २५ डिसेम्बरका दिन भव्यतापूर्वक क्रिष्टमस मनाउने तयारी गरेको छ ।

उक्त दिन कुवैतमा कृयाशिल सम्पूर्ण संघ-सस्था, सामजसेवी, बुद्दिजिबी,भद्रभलाद्मी, पत्रकार, कलाकार, खेलाडी, राजनीतिज्ञ, सम्पूर्ण कुवेतवासी नेपाली दाजुभाई तथा दिदीबहिनीहरुलाई कार्यक्रममा उपस्थित भई कार्यक्रमको शोभा बढाईदिनुहुन हार्दिक निमन्त्रणा गदै चुलै निम्तो दिदै आयोजक त्रीएक नेपाली चर्च लिजिब कुबेत ले अनुरोध गरेका छन्

कार्यक्रम हुने मिती: डिसेम्बर २५ तारिक सोमबार  २०१७  सोमबार

कार्यक्रम हुने स्थान: त्रीएक मन्डली आराधना हल अल मुल्ल एक्स्चेङ्ग पछाडि जिलिब,

कार्यक्रम हुने समय : ठिक दिउसो १:३० देखी ६:०० बजे सम्म ।

सम्पर्क नम्बर्हरु : 99680240, 66927881, 55849815, 60935185,

आयोजक: त्रीएक नेपाली चर्च , जिलीब कुवैत

जवाफ लेख्नुहोस्

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  बदल्नुहोस )

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.