लुम्बिनी समाज नेपाल-कुवेतद्वारा सल्लाहकार सुनारलाई बिदाई


कमल सिम्ताली,कुबेत

कुवेत,२४ नोभेम्बर। लुम्बिनी समाज नेपाल-कुवेतका सल्लाहकार विरबिक्रम सुनारलाई समाजले बिदाई गरेको छ।

कुवेतको फर्वानिया स्थित नेपाली होटल सैलुङगेमा एक कार्यक्रमको आयोजना गरेर सम्मानका साथ मायाको चिनो कदर प्रत्र र दोसल्ला सहित समाजले आज बिदाई गरेको समाजका संरक्षक एच.पी. खत्रीले कुबेत नेपालडटकमलाई बताए।प्रवासमा रहेर पनि समाज सेवा गर्न पाउँदा आफु भाग्यमानी ठानेको र नेपालमा गएर पनि यस्तैयस्तै सामाजिक कार्य गरीरहने सुनारले बताए।

कार्यक्रममा संस्थापक संरक्षकहरु नवराज पन्थी, एच.पि. खत्री,सल्लाहकार डोलराज न्यौपाने तथा महिला उपाध्यक्ष शान्ता भण्डारि लगायत केहि सदस्यहरूको उपस्थिति रहेको थियो ।समाजका उपाध्यक्ष असोक अोस्तीको सभापतित्वमा कार्यक्रम महासचिव नेत्र पेमि मगर संचालन गरेका थिए ।यसै बिदाईको अबसरमा आउदो डिसेम्बर १ मा लुम्बिनी दिवस परेको हुदा लुम्बिनी समाजले सस्थाको परिवार बिच लुम्बिनी दिवस मनाउने घोषणा गरेको छ, बिदाई कार्यक्रम सफलताका साथ समापन गरिएको थियोे ।सुनार समाजका सल्लाहकार कुवेत मा बिगत ४ बर्ष देखि कुवेतमा कार्यरत थिए।

जवाफ लेख्नुहोस्

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  बदल्नुहोस )

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.