कुबेतमा अंग्रेजी नयाँ वर्ष चर्चित कलाकारको साथमा


कुबेत नेपालडटकम

२२ नोभेम्बर कुबेत, लोकप्रिय गीत–संगीत सिर्जना गरेर दर्शक तथा स्रोताको मन जित्न सफल चर्चित कलाकारहरु पशुपति शर्मा, प्रकाश कटुवाल, जानकी तारमी मगर र ऋषि खड्का राप्ती भेरी कर्णाली एकता समाज कुवेतले आयोजना गरेको कार्यक्रम पक्का आउने भएको छ ।

कुवेतमा अंग्रेजी नयाँ बर्ष २०१८ जनवरी ५ तारिख हुने बृहत सांगीतिक कार्यक्रम भब्य रुपमा सफल पार्न जोडतोडका साथ लागेको संस्थाका अध्यक्ष पवन कुमार वलीले कुबेत नेपालडट काम लाई जानकारी दिए | कार्यक्रममा अतिथि कलाकारले धमाका मच्चाउने छन् भने स्थानीय कलाकारहरुको बेजोड प्रस्तुति रहने छ |

अंग्रेजी नयाँ बर्ष २०१८ को शुभकामना आदानप्रदानको साथमा अनाथ बालबालिकाको सहयोगार्थको लागी अतिथी कलाकारको साथमा सांस्कृतिक धमाका गर्न लागिएको आयोजकले बताएको छ | कार्यक्रम संयोजन राज मल्लले गरेका छन् | कार्यक्रम हवाली स्थित बोय स्काउट थियटरमा (सेन्टर पोइन्टको अगाडी) हुनेछ |समाजले आफ्नो पहीलो प्रस्तुति स्वरुप नेपाल बाट बहुचर्चित रास्ट्रिय कलाकार को बिषेश प्रस्तुतिमा साँगेतिक धमका आयोजना गरेको थिए।

मिति:- जनवरी ५ तारिख शुक्रबार २०१८

स्थान:- हवाली स्थित बोय स्काउट थियटरमा (सेन्टर पोइन्टको अगाडी)

समय:- बिहान ठिक ११ बजे

आयोजक :-राप्ती भेरी कर्णाली एकता समाज कुवेत

जवाफ लेख्नुहोस्

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  बदल्नुहोस )

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.