सुदुरपश्चिम सेवा समाज कुवेतको प्रथम वार्षिक उत्सव १६ फेब्रवरिमा


कुबेत नेपालडटकम

“हिमाल पहाड तराइ एकताको कमना समृध्द समाज निर्माण सु.प समाजको चाहना” भन्ने मूल नाराका साथ इस्थापना गरेको सुदुरपश्चिम सेवा समाज कुवेतले आगामी फ़ेब्रवरी १६ गते प्रथम वार्षिक उत्सव मनाऊँने भएको छ।

सु.प समाजले स्थापनाको छोटो समयमै पीडितहरुलाई सहयोग गर्दै बिभिन्न सहयोग अभियानमा समेत हातेमालो गर्दै स्थापना कालदेखि नै समाजिक कृयाकलापमा सक्रिय रहेको र यस समाजले खासगरी सुदुरपश्चिम भेगलाई लक्षित गरी साथै प्रवासमा दुख र पीडामा परेका नेपालीहरु लाई सक्दो सहयोग उपलव्ध गर्दे आएको छ ।

सेवामा समर्पित संस्था हो”सुदुरपश्चि सेवा समाज उक्त समाजको प्रथम वार्षिक उत्सव नया बर्ष २०१८ फेब्रुरी १६ तारिक हुने भएको छ। सुदुरपश्चिम सेवा समाज कुवेतका महा-सचिब मान बहादुर बलायरले दिएको जानकारी अनुसार नया बर्ष २०१८ फेब्रुरी १६ तारिक शुक्रवारको दिन कुवेतमा हुने प्रथम बार्षिक उत्सबको सम्पूर्ण तयारी भई रहेको छ।

यसै बिच कुवेत सरकारको निती-नियमलाई मध्यनजर राख्दै कुवेतमा रहेका नेपाली कामदारहरुको हक-हितको निम्ती र सामाजिक, कार्य तथा बिभिन्न गतिबिधिहरुमा संलग्न रहदै सामाजिक अभियानमा हातेमालो गर्दै आएको र आफ्नो संस्थाको प्रथम बार्षिक उत्सवमा सहभागीताको लागि नेपाली दुताबास कुवेत,प्रथम वार्षिक उत्सव समारोहलाई भव्य रुपमा सम्पन्न गर्न कुवेतमा क्रियाशील संघ संस्था तथा समाजसेवी बुद्धिजीवीहरु, कुवेतमा बसोवास गर्नुहुने दाजुभाइ तथा दिदीबहिनीहरु, पत्रकारहरु समेतको उपस्थिति अपरिहार्य भएको हुनाले कृपया २०१८-२-१६ का दिन कुनै पनि संघस्थाहरुले कार्यक्रम नजुधाइदिन उक्त दिन कार्यक्रममा सहयोग गरीदिन र कार्यक्रममा समेत उपस्थित भईदिन हुन् समाजले अनुरोध

सुदुरपश्चिम सेवा समाज कुवेत परिवार
मिति:१६-२-२०१८ शुक्रबार
स्थान:हलको खोजिमा

जवाफ लेख्नुहोस्

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  बदल्नुहोस )

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.