कल्याणकारी नेपाली युबा समाज कुवेतको प्रथम अधिवेशनको सम्पुर्ण तयारी पुरा


कुबेत नेपालडटकम

कल्याणकारी नेपाली युबा समाज कुवेतको प्रथम अधिवेशनको सम्पुर्ण तयारी पुरा भएको छ । आउँदो नोभेम्वर २४ सुक्रबार बिशेष कार्यक्रमका साथ हुन गइरहेको प्रथम अधिबेशनको सम्पुर्ण तयारी पुरा भइसकेको संस्थाका प्रथम उपाध्यक्ष प्रदिप कार्कीले कुबेत नेपालडटकम  बताए ।

आप्रबाशी नेपाली दाजु भाई तथा दिदी बहिनीहरुको हकहितका निम्ती र सामाजिक, संस्कृतिक, खेलकुद तथा क्रियासिल अन्य संघ संस्था सँग सहकार्य गर्नुका साथै कुवैतमा सामाजिक कार्य र कुवैत बासी नेपालीहरुको लागि गर्न सक्ने हरेक क्रियाकलाप सक्रियताका साथ अगाडि बढ्ने भन्ने उदेश्यले संस्था स्थापना भएको हो ।

संस्थाका अध्यक्ष निरज सिंह ठकुरीले उक्त अधिवेसन समाहोरमा कुवेतमा कृयाशिल सम्पूर्ण संघ संस्थाका पदाधिकारी, बुद्धिजिबी, समाजसेवी, पत्रकार, कलाकार, खेलाडी साथै सम्पूर्ण नेपाली दाजुभाइ तथा दिदीबहिनीहरुलाई गरिमामय उपस्थितिका लागी पात्राचार गरि सकिएको र भूल बस कोही छुट्नु भएको भए यसै सुचनालाई आधारमानी उपस्थित भईदिन अनुरोध गरेका छन् ।

कार्यक्रम : प्रथम अधिबेशन
मितिः २४ नोभेम्बर २०१७ तारिक शुक्रबार
स्थानः राजधानी इन्डियन रेष्टुरेन्ट खैतान कुवेत
समयः दिनको ठिक ११:०० बजे ।

Advertisements

जवाफ लेख्नुहोस्

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  बदल्नुहोस )