चितवन धमाका २ बहुचर्चित अतिथि कलाकारहरुको साथमा


कुबेत नेपालडटकम

कुवेतको नेपाली समाजमा कृयाशिल संस्था कुवेतमा रहेका चितवनवासीहरुलाई एकिकृत गराई, आफ्नो जन्मथलो र मातृभूमी नेपाललाई संसारमा चिनाउन सफल गर्दै भईपरी आउने कठिन परिस्थितिमा एकअर्कालाई सहयोग गर्ने र परिचयात्मक बातावरणको सिर्जना गरी सामाजिक सदभाव बढाउने र अन्य नेपाली समाजसँग सहकार्य गर्दै अगाडि बढ्ने उद्देश्य लिएर स्थापना भएको चितवन सेवा समाज कुबेत ले आगमी फेब्रुवरी ८ मा दोश्रो वार्षिकोत्सव तथा अधिवेशनको अबसर पारेर नेपालबाट बहुचर्चित कलाकारहरु सहितको सांगीतिक कार्यक्रम चितवन धमाका २ कुवेतमा प्रस्तुत गर्ने चितवन सेवा समाज कुवेतका महासचिब जीवन कुमार बिकले कुबेत नेपालडटकम लाई जानकारी छ।

समाजले स्थापनाको पहिलो बर्षमा कलाकार तथा नृत्य निर्देशक शिब बिक र नृत्यंगाना प्रीति आलेलाई कुवेतमा ल्याइ चितवन धमाका-१ सम्पन्न गरेको थियो। चितवन सेवा समाज कुवेतले काभ्रेका राम चन्द्र तिमल्सिनालाई साउदी जेबाट घर फर्काउन, कुवेतको जेलमा मृत्‍यु दन्डको सजाय पाएका जीवन रानाभाटको मुद्दा सहजिकरणका लागि वकिल राख्न देखी उर्मिला बिक फर्काउ अभियान लगायतमा अभियाननै गरेर सहयोग गरेको थियो

चितवन सेवा समाज कुवेतले आफ्नो दोश्रो वार्षिक उत्सब तथा अधिबेशनका अबसर पारेर नेपालबाट चर्चित कलाकार ल्याएर आगामी फेब्रोवरी-९-२०१८, शुक्रबारका दिन”चितवन धमाका-२” बिशेष सांगितिक कार्यक्रम गर्ने भएको छ।

Advertisements

जवाफ लेख्नुहोस्

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  बदल्नुहोस )