इलायट इन्टरटेन्मेन्ट युके नेपालद्वारा “नेपाली साँझ-३” मा सम्पूर्ण UK बासी नेपालीहरु मा चुले निम्तो।


कुबेत नेपालडटकम

“इलायट इन्टरटेन्मेन्ट युके नेपालको” को आयोजकत्वमा नेपालका बहुचर्चित रास्ट्रिय कलाकार हालै सम्पन्न भएको नेपाल आईडलका तर्फबाट चर्चित गायक कलाकार सुरज थापा , केन्जल मेहर श्रेष्ठ र चर्चित लोक गायक पवन रानामगर,चर्चित गायिका तृष्णा गुरूड़्गका साधै चर्चित हास्य कलाकार जीतु नेपाल (मुन्द्रे) को बेजोड प्रस्तुती रहनेछ।

आगामी नोभेम्बर महिनाको ११ गते ग्रीनफोर्ड हलमा र १२ गते एम्पायर हल अल्डरसटमाहुन गइरहेको सांस्कृतिक कार्यक्रम मा युकेबासी सम्पूर्ण कृयाशिल संघ संस्थाका पदाधिकारी, बुद्धिजिवि, समाजसेवी, पत्रकार, कलाकार, खेलाडी साथै सम्पूर्ण नेपाली दाजुभाइ तथा दिदीबहिनीहरुलाई कार्यक्रममा उपस्थितिको लागी आयोजक इलाईट्स ग्रुपका इन्द्र घोताने , नीरा पिजी, मनोज गुरूड़, चित्र थापा, ले सबैलाई हार्दिक निमन्त्रण गर्नु भएको छ।

 

 

Advertisements

जवाफ लेख्नुहोस्

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  बदल्नुहोस )