देउसी भैलोबाट ५ सय ९२ केडी संकलन, संकलित रकम पीडितहरुको राहत र उद्दारमा खर्च गरीने


कोशराज राई/कुबेत

अक्टोबर २२, कुवेत । गैर आवासिय नेपाली संघ (एनआरएनए)/ राष्ट्रिय समन्वय परिषद (एनसीसी) कुवेतले देउसी भैलो कार्यक्रम २०१७ बाट ५ सय ९२ केडी पाँच सय फिल्स जम्मा गरेको जानकारी दिएको छ । परिषदले यस पटकको तिहारमा कुवेतको बिभिन्न व्यक्तित्वहरुको घर दैलोमा देउसी भैलो खेली उक्त रकम जम्मा गरेको हो ।

अधिकांश नेपालीहरुले मनाउने चाड तिहारको उपलक्ष्यमा कुवेतमा पनि विगत केही वर्षदेखी एनसीसी कुवेतले देउसी भैलो खेल्दै आईरहेको र उक्त देउसी भैलोबाट संकलित रकम एनसीसीको राहत कोषमा जम्मा गरी उक्त रकम कुवेतमा समस्यामा परेका पीडित नेपालीहरुलाई सहयोग गर्दै आईरहेको छ ।
परिषदका महासचिव हरिकुमार लावतीले तिहार २०७४ को उपलक्ष्यमा हार्दिक मंगलमय शुभकामना व्यक्त गर्दै देउसी भैलो कार्यक्रम सफल पार्न पत्यक्ष र अप्रत्यक्ष रुपमा सहयोग गर्नुहुने परिषदका टिम लगायत कलाकारहरु उपलब्ध गराई सहयोग गर्ने लाली गुराँस साँस्कृतिक परिवार प्रति आभार प्रकट गरेका छन् । देउसी भैलोबाट जम्मा भएको रकम एनसीसी कुवेतद्धारा सञ्चालित राहत कोषमा जम्मा गरी कुवेतमा विभिन्न समस्याहरुबाट पीडित नेपाली दाजुभाइ दिदीबहिनीहरुको उद्धार तथा सहयोगमा खर्च गरिने र नेपालीका लागि नेपाली भन्ने नारामा हातेमालो गर्न एनसीसीद्धारा संचालित राहतकोषलाई सहयोग गरी कुवेतमा रहेका पीडित नेपाली दाजुभाइ दिदीबहिनीहरुको उद्धारमा हातेमालो गर्न समस्त कुवेतवासी नेपाली दाजुभाइ दिदीबहिनीहरुमा कुबेत नेपालडटकम मार्फत विनम्र अनुरोध समेत गरेका छन्

जवाफ लेख्नुहोस्

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  बदल्नुहोस )

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.