तमु प्येल्हु संघ,कुवेतले तमू ल्होसार जनवरी १२ तारिक अतिथी कलाकार को साथ मनाउने


कुबेत नेपालडटकम

७अक्टोबर,कुवेत। तमु प्येल्हु संघ,कुवेतले सदाको वर्ष झैँ यसपाली पनि तमुहरुको महान पर्ब तमु  नेपालबाट अतिथि कलाकार ल्याएर सँस्कृतिक कार्यक्रमको साथ खि ल्हो तमू  ल्होसार भब्य रुपले मनाउने भएको छ।

प्रवासी भूमिमा रहेर पनि आफ्नो मौलिक जातिय पहिचान, भाषा, सँस्कार र सँस्कृतिको संरक्षण गर्नुको साथै विभिन्न सामाजिक सेवामा निरन्तर आफ्नो हात फैल्यउदै आइरहेको तमु प्येल्हु संघ,कुवेतले हरेक वर्ष तमु ल्होसार भब्यताको साथ मनाउदै आइरहेको छ। संघ ले यो भन्दा पहिले पनि कलाकार तिलक गुरुङ साथमा भब्य सागितिक कार्यक्रमको आयोजना गरेको थियो ।

कुवेत को नेपाली समाज मा पनि धेरै कार्यक्रम को रुपरेखा तयार भएको छ भने आफ्नो स्थापना देखी नै हरेक कार्यक्रम सफल बनाउदैआएको तमु प्येल्हु संघ,कुवेतले खि ल्हो (कुकुर बर्ग ) को ल्होसारलाइ भब्य र सब्य पर्न को लागि नेपाल बाट पल्नु हुने अतिथी कलाकार बेजोड प्रस्तुति रहने छ। भने आफ्नो गुरुङ पहिचान र मौलिकता झल्काउने खालका नृत्य र गीतहरुले अतिथि कलाकारहरुलाइ यस संस्थाका कलाकारहरुले साथ दिने छन। हिजो शुक्रबार कुबेत सिटी मा तमु प्येल्हु संघ,कुवेतको अध्यक्ष गोपाल गुरुङ अध्यक्षतामा बसेको बैठकले नेपालबाट चर्चित अतिथि कलाकार ल्याएर सांस्कृतिक कार्यक्रमको साथ तमू ल्होसार मनाउने निर्णय गरेको हो । भने को कुन कलाकार ल्याउने तय भैनसकेको र अध्यक्ष गोपाल गुरुङ ले चाडै नै मिडिया मार्फत जानकारी गराउने बताएको छ।

उक्त दिन कुवैतमा कृयाशिल सम्पूर्ण संघ-सस्था, सामजसेवी, बुद्दिजिबी,भद्रभलाद्मी, पत्रकार,कलाकार,खेलाडी,राजनीतिज्ञ,सम्पूर्ण कुवेतवासी नेपाली दाजुभाई तथा दिदीबहिनीहरुलाई कार्यक्रममा उपस्थित भई कार्यक्रमको शोभा बढाईदिनुहुना हार्दिक निमन्त्रणा गदै चुले निम्तो दिदै उक्त दिनमा कुनै पनि संघ सँस्थाले आफ्ना कार्यक्रमहरू नजुधाइदिन अध्यक्ष गोपाल गुरुङ ले अनुरोध गरेका छन् ।

९)आयोजक : तमु प्येल्हु संघ,कुवेत
कार्यक्रम : तमू ल्होसार अतिथीकलाकार को साथमा
स्थान : हलको खोजिमा (तय भैनसकेको)
मिति/समय :१२ जनावरी २०१८ शुक्रबार बिहान ठीक ११ बजे

जवाफ लेख्नुहोस्

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  बदल्नुहोस )

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.