सरोकार समाज द्वारा मृगौला पीडित रमेश आले मगरलाइ सहयोगको अपिल


कुबेत नेपालडटकम

सेवा नै धर्म आफ्नो स्थापना काल देखी नै बिभिन्न सामाजिक कृयाकलापहरुमा आबद्ध रहँदै एक सफल सामाजिक सँस्थाको रुपमा आफ्नो पहिचान बनाउन सफल संस्था नेपाल-कुवेत सरोकार समाज कुबेत द्वारा मृगौला पीडित रमेश आले मगर लाई सहयोगको अपिल गरे को छ।

मृगौला पीडित सर्लाही, पवनपुर वाड न. १ सबिमैया का रमेश आले मगरले आफ्नो उपचारका लागि सहयोगको अपिल गरेका छन्। बिगत ४ बर्ष देखि कुवेतको नासर अल आलिज कम्पनीमा काम गर्दै आएका मगरको दुवै मृगौलाले काम गर्न छाडे पछि ठुलो संकट परेको छ ।

पीडित रमेश आले मगरको ’boutमा थप जानकारी यि ब्यक्तिहरुसग सम्पर्क गरेर सहयोग गर्न सक्नु हुनेछ । 66952334थापा राजु : र 60931634स्याङ्वो दिल : , 94135135पुरी कुमार : अनुरोधका साथ समपर्क ब्यक्ति र सम्पर्क नंवरहरु समेत समचारमा प्रकाशित गरेकाछन ।सम्पर्क विनम्र लागी सहयोगको आर्थिक लाई संघ संस्था सम्पुर्ण र दिदिबहिनी , दाजुभाइ नेपाली बासी कुवेत अभियानमा जुटिसकेको समेत बताएका छन। समाजले यसै समचार मार्फत सम्पुर्ण संकलन अभियाननै चलाएर उद्दार गर्न आवस्यक रहेको निश्कर्ष निकालेको र समाज आर्थिक सहयोग अग्रसर सरोकार समाजले संस्थाको अकास्मिक बैठक बसेर आर्थिक सेवामा समाजको तर्फवाट राज क्षेत्रीले कुबेत नेपलडटकम बताएका छन।

जवाफ लेख्नुहोस्

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  बदल्नुहोस )

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.