१० बर्षपछि मिनराज भुसाल नेपाल पुगे


राज मल्ल,कुवेत

कुवेत, अक्टोबर २- कुवेतमा गैरकानुनी( इलिगल) भइ बसेका मिनराज भुसाल र राजु पोख्रेल स्वदेश फर्किएका छन । लुम्बिनी समाजको सहयोगमा उनिहरु आज नेपाल पुगेका हुन । १० बर्ष देखि बिभीन्न कारणबस इलिगल भै भेड़ा चराउदै आएका मिनराज र ८ बर्षदेखि सेकुरेटी गर्दै आएका राजु करिव १ महीना पहीला लुम्बनि समाजको सम्पर्कमा आएका थिए ।

ग़ैरक़ानूनी रुपमा कुवेतमा बसोवास गर्नेहरुलाइ कुवेत ल्याउने स्पोन्सरले नै टिकट उपलब्ध गराउनु पर्ने नियम रहेको हुदा नेपाल पठाउन केही समय लागेको बताउदै लुम्बिनी समाजका अध्यक्ष रुपेन हमालले ढीलै भएपनि सकुशल नेपाल पठाउन काग़ज़ी प्रकृया लगायतका कार्यमा निकै दौड़धूप गरेका समाजका उपाध्यक्ष रमेश नेपालीको खुलेरै प्रशंसा गर्दै सहयोग गर्ने सबैलाइ विशेष धन्यबाद ब्यक्त गरेका छन ।

Advertisements

जवाफ लेख्नुहोस्

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  बदल्नुहोस )