कुवेतमा नेपालीहरुले सामुहिक टिकाटालो गरेर यसरी मनाए


हाम्रो संचार संवाददाता

कुवेत, अक्टोबर १- हिन्दु धर्मालम्बीहरुको महान चाड दशैंले खाडी मुलुक कुवेतमा पनि छुट्टै रौनक देखिएको छ |कुवेतमा कार्यरत नेपालीहरुले दशैं सामुहिक शुभकामना आदानप्रदान तथा टिकाटालो कार्यक्रम गरेर भब्य रुपमा मनाएका छन् |

कुवेतमा शुक्रबार सरकारी बिदा हुने भएपनि दशैं टीका शनिबार परेको थियो | सम्भव हुनेले बिशेष कार्यक्रम गरेरै ठुलाबढ़ाको हातबाट सामुहिक रुपमा टिका ग्रहण गरी एक आपसमा खुसियाली साट्दै शुभकामना आदान प्रदान गरेका छन् ।

नेपाल कुवेत साँस्कृतिक मंचका उपाध्यक्ष डोलराज न्यौपानेले आफ्नै निवासमा सामुहिक टिकाटालोको आयोजना गरेका थिए | टिका लगाउन आउने नेपाली दाजुभाई तथा दिदीबहिनीहरुलाई डोल राज न्यौपाने र सचिब माया न्यौपानेले टीका र जमरा लगाइ आशीर्वाद दिएका थिए ।
न्यौपाने संस्थाका पाको व्यक्ति भएकाले दशैं र तिहार उनकै निवासमा मनाइने गरिन्छ । साँस्कृतिक मंचका पदाधिकारी, सल्लाहकार, पत्रकार, समाजसेवी, ब्यबसायी तथा कुवेतमा कार्यरत नेपालीहरुको उपस्थिति रहेको थियो | टिकाटालो कार्यक्रममा नेपालको झल्को मेटाउने खानाका परिकारहरुको पनि स्वाद लिन पाइएको थियो |

अन्यले नेपालीले पारिवारिक भेटघाट गरी र आफ्ना आफन्तकोमा गएर मनोरन्जन गर्दै दशैं मनाएका थिए |

जवाफ लेख्नुहोस्

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  बदल्नुहोस )

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.